امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 6613

 آخرین وضعیت انتخاب جانشین منصوریان/سقوط ازفاتح تریم به سمت مظلومی

به گزارش خبرنگار، چند روز پس از آنکه علیرضا منصوریان از مسئولیتش در باشگاه استقلال کناره گیری کرد و گزینه های زیادی برای جانشینی وی مطرح شد، قرار است امروز نشستی در وزارت ورزش برگزار شود تا تکلیف سرمربی آبی پوشان مشخص شود.

در این چند روز نام های زیادی همچون والتر زنگا، دالیچ، اسکوچیچ و ... مطرح شده است که با سیاست های باشگاه استقلال بیشترین تمرکز روی فاتح تریم بوده است. مردی که هنوز مشکلش با فدراسیون ترکیه حل نشده و حاضر هم نشده با نماینده باشگاه استقلال مذاکره کند.

با این حال مطرح کردن این اسم بزرگ صرفا برای کم کردن فشارهای ناشی از کنار گذاشتن منصوریان است و بعید به نظر می رسد که این مربی ترکیه ای با وضعیت مالی که باشگاه استقلال دارد و پیشنهادی که از تیم ترابوزان دارد به استقلالی ها چراغ سبز نشان دهد.

مسئولان باشگاه استقلال که همچنان اصرار دارند فاتح تریم گزینه اصلی آنها برای جانشینی منصوریان است اعلام کرده اند امروز با نماینده وی در تهران مذاکراتی خواهند داشت تا شرایط را بررسی کنند. 

این درحالی است که خبرنگار کسب اطلاع کرد مسئولان باشگاه در موازات تلاش برای مذاکره با گزینه های خارجی با چند مربی ایرانی از جمله پرویز مظلومی هم تماس گرفته اند و به او برای حضور در این تیم آماده باش داده اند. 

از بین مربیان ایرانی که مد نظر مسئولان باشگاه استقلال هستند، پرویز مظلومی بیشتری شانس را دارد و در صورتیکه نتوانند با گزینه های خارجی به توافق برسند، با پرویز مظلومی به طور جدی تر وارد مذاکره خواهند شد. هر چند ظاهرا مظلومی برای حضور در استقلال یک شرط بزرگ گذاشته است.

منبع خبر :  مهر
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41