امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 313

 آخر هفته با پرده نقره‌ای فیلم‌های پرفروش در سینماهای اصفهان+آمار فروش نوروزی

با توجه به اکران همه فیلم‌های پرفروش نوروزی در سینماهای اصفهان، سینمادوستان می‌توانند در کنار فعالیت‌های پایانی آخر هفته خود لیستی از فیلم‌های سینمایی متنوع را به برنامه‌های خود اضافه کنند.

فیلم‌های پرفروش در سینماهای اصفهان+آمار فروش نوروزی

باخبرباش به نقل از  خبرگزاری فارس از اصفهان، گزارش اجمالی از وضعیت فروش فیلم‌های اکران نوروز 98 توسط معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی روز گذشته منتشر شد که نشان از فروش 42 میلیارد تومانی سینماها در نوروز داشت.

در اکران نوروزی سال 98 که از تاریخ 25 اسفند شروع شد، 7 فیلم سینمایی در سینماهای کشور به نمایش درآمدند (به جز فیلم‌های هنر و تجربه) که فیلم «رحمان 1400» ساخته منوچهر هادی به تهیه‌کنندگی علی سرتیپی در ژانر کمدی بیشترین سهم از فروش را طی این مدت داشته است؛ «متری شیش و نیم» ساخته سعید روستایی و «چهار انگشت» ساخته حامد محمدی نیز در رتبه‌های بعدی بودند.

 

با توجه به اکران این فیلم‌ها در سینماهای اصفهان، سینمادوستان می‌توانند در کنار فعالیت‌های پایانی آخر هفته خود لیستی از فیلم‌های سینمایی در حال اکران را به برنامه‌های خود اضافه کنند و با مراجعه به سینماهای سپاهان، قدس، فلسطین، پردیس سینمایی چهارباغ، پردیس سینمایی سیتی‌سنتر و پردیس سینمایی ساحل به تماشای فیلم مورد علاقه خود بنشینند.

* سینما سپاهان

در لیست اکران برنامه‌های سینما سپاهان فیلم‌های «چهارانگشت»، «رحمان1400»، «زندانی‌ها» و «متری شیش و نیم» قرار گرفته‌اند؛ این فیلم‌ها هر کدام در یکی از سالن‌های سینما سپاهان اکران خواهد شد، علاقه‌مندان می‌توانند روزهای پایانی هفته خود را با دیدن این فیلم‌ها سپری کنند، سانس شروع این فیلم‌ها از ساعت 10:15 است و تا ساعت 23:59 ادامه خواهد داشت.

* سینما قدس

فیلم‌های «چهارانگشت»، «رحمان1400»، «زندانی‌ها» و «متری شیش و نیم» در سینما قدس اکران خواهند شد؛ این فیلم‌ها از ساعت 10:30 شروع به اکران می‌شوند و تا ساعت 23:00 ادامه خواهند داشت، در این میان سینما فلسطین 2 فیلم «رحمان1400» و «متری شیش و نیم» را نیز اکران خواهد کرد، سانس آغازی این دو فیلم در سینما فلسطین از ساعت 10:45 است و تا ساعت 23:15 ادامه خواهد داشت.

* پردیس سینمایی ساحل

برنامه پردیس سینمایی ساحل شامل فیلم‌های «پیشونی سفید3»، «چهارانگشت»، «رحمان1400»، «زندانی‌ها»، «ژن خوک»، «غلامرضا تختی»، «متری شیش و نیم» و یک فیلم از هنر و تجربه با عنوان «رضا» است؛ پردیس سینمایی ساحل فیلم‌های خود را از ساعت 10:00 برای اکران بر روی پرده نقره‌ای می‌برند و این اکران تا ساعت 23:59 ادامه خواهد داشت، مردم سینما دوست می‌توانند در سانس‌های مشخص شده به این سینما بروند.

* پردیس سینمایی چهارباغ

6 فیلم با عنوان‌های «پیشونی سفید3»، «چهارانگشت»، «رحمان1400»، «زندانی‌ها»، «ژن خوک» و«متری شیش و نیم» در پردیس سینمایی چهارباغ اکران خواهند شد؛ این سینما از ساعت 10:00 که آغاز اکران فیلم‌ها است تا ساعت 23:59 که پایان اکران فیلم‌ها است میزبان علاقه‌مندان و هنرمندان و سینما دوستان خواهد بود.

* پردیس سینمایی سیتی‌سنتر

پردیس سینمایی سیتی‌سنتر هم نیز مانند دیگر سینماها فیلم‌های «پیشونی سفید3»، «چهارانگشت»، «رحمان1400»، «زندانی‌ها»، «ژن خوک»، «غلامرضا تختی»، «متری شیش و نیم» و یک فیلم از هنر و تجربه با عنوان «جوجه‌ها آخر پاییز جیغ می‌کشند» را در لیست اکرانی آخر هفته خود دارد؛ این فیلم‌ها از ساعت 11:00 شروع به اکران می‌شوند و تا ساعت 23:15 ادامه خواهند داشت، مردم می‌توانند برای تماشای هر یک از این فیلم‌ها به این سینما بروند و با انتخاب فیلم مورد علاقه خود پای تماشای آن بنشینند.

* معرفی فیلم

فیلم سینمایی «متری شیش ونیم» به کارگردانی سعید روستایی و تهیه ‌‌کنندگان سید جمال ساداتیان در ژانر اجتماعی ساخته شده است؛ موضوع این فیلم «در بزنگاه روزهای سخت، اعتیاد و مواد مخدر هم گریبان مردم این شهر را رها نمی‌کند...» است، در توضیحات فیلم نوشته شده متری شیش و نیم برای بالای 15 سال سن ساخته شده است.

 

فارس

منبع خبر :  فارس
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41