امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 137

 آغاز لایروبی زاینده رود از ناژوان تا پل شهرستان

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان گفت: با توجه به بازگشایی زاینده رود از روز گذشته لایروبی رودخانه حدفاصل ناژوان تا پل شهرستان آغاز شده است.

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا حسن نظام‌زاده اظهارکرد: با توجه به جریان دوباره آب در بستر زاینده رود، لایروبی رودخانه با فعالیت ۲۰ نفر از نیروهای سازمان آغاز شده است.

وی افزود: پاکسازی، لایروبی و نظافت زاینده رود همه روزه از ساعت چهار بامداد با فعالیت ۲۰ نفر از نیروهای سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان آغاز می‌شود.

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان تصریح کرد: وقتی از جریان آب در رودخانه جلوگیری و دوباره مسیر بازگشایی می‌شود، زباله‌های زیادی در بستر رودخانه جمع می‌شود که نظافت و لایروبی بستر رودخانه را دشوار می‌کند.

وی با اشاره به آبیاری فضای سبز شهر اصفهان، خاطرنشان کرد: ۲۲ تانکر سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان و ۱۰ تانکر بخش خصوصی و هفت تانکر سیار دو منظوره درختان و فضای سبز شهر اصفهان را آبیاری می‌کنند.

نظام‌زاده گفت: این سازمان با بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات فنی موجود و نیز سامان بخشیدن به خدمات ماشینی در قالب و کیفیتی بهتر و مطلوب‌تر هر روز می کوشد تا بهترین خدمات‌رسانی به روز را داشته باشد.

وی با اشاره به اهداف سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان، افزود: طراحی، برنامه­‌ریزی و سیاست گذاری در امور مربوط به خدمات موتوری، ایجاد، توسعه و بهره‌برداری از مراکز خدمات موتوری، آموزش‌­های تخصصی در تمامی زمینه‌­های کاربری ماشین آلات و سرویس و نگهداری و دستیابی به سیستم­‌های پیشرفته و بهبود بخشیدن به سیستم­‌های موجود در جهت ارایه خدمات موتوری از جمله این اهداف به شمار می‌رود.

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان اظهار کرد: خلاصه خدمات این سازمان شامل تأمین ماشین آلات سبک، نیمه‌سنگین و سنگین شهرداری کلانشهر اصفهان، جمع‌­آوری پسماندهای تَر، ساختمانی، ضایعات فضای سبز، بیمارستانی، کمک در تأمین آب خام مورد نیاز فضای سبز کلانشهر اصفهان، تعمیرات تمامی ماشین آلات شهرداری کلانشهر اصفهان و خدمت‌رسانی و آمادگی کامل با انجام مانورهای مختلف در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه است.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41