امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5512

 آغاز پروژه عمرانی امامزادگان احمد و ابراهیم(ع) بویین و میاندشت

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن گفت: پروژه عمرانی امامزادگان احمد و ابراهیم(ع) بویین و میاندشت آغاز شد.

به گزارش باخبرباش از روابط عمومی ادارهکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی اظهار داشت: با پی گیری های انجام شده پروژه عمرانی امامزادگان احمد و ابراهیم(ع) بویین و میاندشت آغاز شد.

وی در ادامه افزود: این پروژه شامل؛ نماکاری داخل گنبد، سقف و بالای ستون های داخل حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان است که در این فعالیت عمرانی از هنرهای آیینه کاری، گچ بری و مقرنس کاری استفاده می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن ادامه داد: این عملیات عمرانی در مساحت 400 متر مربع و در مدت 7 ماه و با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی، نذورات امامزاده و کمک های خیرین انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی در پایان گفت: نسب این امامزادگان عظیم الشأن با توجه به نظر اهالی و معتمدین و شجره نامه موجود و تأیید آقای فلسفی از مرکز تحقیقات کتابخانه آستان قدس رضوی به امام همام حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام) می رسد و آستان امامزادگان احمد و ابراهیم (علیهما السلام)، 25 کیلومتری غرب شهرستان فریدن و 150 کیلومتری استان اصفهان و در شهرستان بویین میاندشت واقع شده است.

انتهای پیام/

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط