امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 3
 تعداد بازدید - 5676

 آلبوم موسیقی «نوایی (آن دگر ۲)» از زنده یاد استاد «غلامعلی پور عطایی» منتشر شد

آلبوم موسیقی «نوایی (آن دگر ۲)» از زنده یاد استاد «غلامعلی پور عطایی»، توسط مرکز پخش و نشر «جوان»، راهی بازار موسیقی کشور شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایت «ریتمو»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

«نوایی (آن دگر ۲)» آلبوم معروف و فراموش نشدنی از آثار ارزنده هنرمند فقید، پور عطایی است که قطعات «نوایی»، «تربت»، «از من چرا رنجیده ای»، «قریه» و «سروی» را شامل می شود.

در واقع سه اجرای آمده در این اثر، از همکاری استاد پورعطایی با گروه موسیقی «رادها» یعنی «مرتضی یگانه راد» و «مجید یگانه راد» صورت گرفته و قطعات طی سه سال تنظیم شده‌اند و سازهای کوبه‌ای و کمانچه به نواخته ها، جلوه ای دیگر بخشیده اند. همچنین فضای کوبه‌ای محوری که دیگر سازها را در بر گرفته، فضایی نو را پدید آورده است. «حسن خدایی نیا»، «حسین رضایی نیا» و «سوگند عباسی»، از دیگر نوازندگانی هستند که در این آلبوم به هنرنمایی پرداخته اند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «نوایی (آن دگر۲)»، از سوی مرکز نشر و پخش «جوان»، منتشر شد و علاقمندان می توانند، جهت خرید نسخه اصلی و فیزیکی آن به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه و یا نسبت به خرید قانونی و آنلاین آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.

منبع خبر :  موسیقی ما
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41