امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 598

 احساساتی که در اصفهان سیتی سنتر شعله ور می شود

قدم زدند در طبیعت حس طروات را در وجود انسان زنده می کند . حضور در کنار آثار تاریخی عظمت را به رخ انسان می کشد ، راه رفتن در زیر باران حسی شاعرانه می آفریند و دراز کشیدن زیر آسمان پرستاره کویر آرامش را به انسان هدیه می دهد .

به صورت کلی هر مکان حس و حالی خاص را به انسان می بخشد حسی که می تواند شیرین و لذت بخش و یا تلخ و گزنده باشد .

حضور در اصفهان سیتی سنتر نیز حس خوشایندی را در انسان به وجود می آورد که این مهم از حضور روزانه ی هزاران نفر در این مجموعه به خوبی روشن است .

قدم زدن در اصفهان سیتی سنتر  حسی شبیه به حس قدم زدن در تخت جمشید دارد . همانگونه که حجت الله ایوبی ریئس سازمان سینمایی کشور پس از بازدید از مجموعه ی اصفهان سیتی سنتر گفت : من وقتی در راهرو های طولانی و زیبای این مجموعه قدم می زدم به عنوان یک ایرانی احساس غرور می کردم و احساس می کنم سازندگان این بنا می توانند مدعی شوند وارث چندین هزار سال تمدن ،فرهنگ و هنر این سرزمین باشند .

ایوبی ادامه داد : ما تا کنون تنها به گذشته پر افتخار خود افتخار می کردیم ولی اکنون اولین باری است که به واسطه ی اصفهان سیتی سنتر به امروزمان افتخار می کنیم .

وی اصفهان سیتی سنتر را مجموعه ی تحسین برانگیز برای زمان حال و آینده دانست و اضافه کرد : در جای جای این بنا آثار فرهنگ ، هنر ، تمدن و احترام به مردم وجود دارد و به همین خاطر می توان به یقین  گفت که این مجموعه یک مجموعه ی ماندگار  است .

 

حسین انتظامی نماینده مدیران مسئول مطبوعات در هیئت نظارت بر مطبوعات فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور نیز با بیان اینکه حضور در اصفهان سیتی سنتر برای من حس خوبی را به ارمغان می آورد گفت : این حس خوب به این دلیل است که پشت هر اتفاقی که در این مرکز رخ می دهد یک فکر فرهنگی نهفته است .

وی با بیان اینکه همت سازندگان این بنا ستودنی است افزود :اصفهان سیتی سنتر در ظاهر یک کالبد اقتصادی دارد اما طراحی های انجام شده ، رفتارهای اجتماعی در آن ، توجه به کرامت انسانی و فکری که پشت ساخت هر قسمت قرار گرفته نشان از وجود یک روح فرهنگی دارد .

وی با اشاره به اینکه فضاهای فرهنگی ساخته شده در اصفهان سیتی سنتر منفعت اقتصادی برای مدیران آن ندارد اضافه کرد : نگار خانه ، موزه ، نماز خانه ،دانشگاه و ... با کیفیت و دقت بی نظیر  در اصفهان سیتی سنتر ساخته شده است که بسیار قابل تقدیر است .

جمله ی "مردم ایران لایق بهترین ها هستند " را بارها از زبان مرد اول اصفهان سیتی سنتر یعنی مسعود صرامی شنیده ایم و بی شک حس خوبی که امروز مراجعان به این مجموعه حس می کنند نشات گرفته از تلاش هایی می باشد که  برای تحقق این جمله ی کوتاه صورت گرفته است .

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال