امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2158

 ابتلای ۷۰ نفر از کادر اورژانس اصفهان به کرونا

  باخبرباش / مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان گفت: ۷۰ نفر از پرسنل اورژانس اصفهان به کرونا مبتلا شده‌اند.

غفور راستین مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان درباره آمار ابتلای پرسنل اورژانس به ویروس کرونا اظهار داشت: حدود 70 نفر از کادر اورژانس ما به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.
وی با اشاره آماده باش اورژانس اصفهان در وضعیت کنونی افزود: به جز نیروهایی که در قرنطینه هستند همه نیروهای ما در حال آماده باش قرار دارند و برای نیروهای داخل قرنطینه نیز نیرو جایگزین کرده‌ایم و هم اکنون آماده ارائه خدمات امدادی به همشهریان هستیم.
رئیس مرکز اورژانس پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: حدود 20 الی 25 درصد از ماموریت‌های ما در شهرستان اصفهان به بیماران کرونایی اختصاص پیدا کرده است که به مراکز درمانی مشخص شده انتقال می‌یابند.
وی درباره توصیه‌های اورژانس به مردم تصریح کرد: راه ورود این بیماری به سیستم بدن انسان از دهان، چشم و بینی است و اگر ماسک زده و فاصله اجتماعی را رعایت کنیم زنجیره این بیماری را قطع می‌کنیم.
راستین بیان کرد: متاسفانه برای مردم عادی سازی شده و بسیاری از مردم رعایت نمی‌کنند و این تهدید بسیار جدی است، در گذشته مریض‌هایی که منتقل می‌شدند با علائم خفیف بوده اما در حال حاضر اغلب بیماران ما نیاز به بخش‌های ویژه بیمارستانی دارند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41