امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1699

 ابراهیم حاتمی کیا : خبر ساخت فیلم بعدیام در سوریه را تکذیب میکنم/ بادیگارد زکات آموختههای من است

کارگردان "بادیگارد" گفت: اخبار منتشر شده در خصوص ساخت فیلم بهدی من در سوریه را تکذیب می کنم. من تنها برای سفر به سوریه رفته بودم.

ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم "بادیگارد" تهیه آرت بوک فیلم "بادیگارد" را در راه رسیدن به استانداردهای سینما دانست و گفت: این کار را پسرم اسماعیل حاتمی کیا انجام داده ومن قصد داشتم تجربه سالیان فیلمسازی خود را در این فیلم نشان دهم.

این اولین تجربه من در سینمای دیجیتال است و امیدوارم این کتاب به عنوان مرجع ومنبعی برای علاقمندان به سینمای دیجیتال مورد استفاده قرار بگیرد.

وی ادامه داد: مبحث آرت بوک و استوری برد در سینمای جهان سالیان سال است که استفاده می شود اما قطعا استفاده از آن در سینمای ایران تحولی را ایجاد می کند این اتفاق همواره در ایران به صورت جسته گریخته افتاده اما اگر ما بتوانیم سینمای دیجیتال را به صورت مستمر پیگیری کنیم فیلمساز می تواند از قبل تمام ایده های خود را لحظه به لحظه و پس از نوشتن فیلمنامه به تصویر بکشد.

کارگردان فیلم "بادیگارد" تهیه آرت بوک را اتفاقی در جهت رشد سینما دانست وافزود: من ادعایی در پیشرو بودن یا به نام خود زدن این اتفاق ندارم تهیه این اثر زکات آن چیزی است که تا به حال یاد گرفته ام.

ابراهیم حاتمی کیا با اعلام خبر ساخت فیلم بعدی اش خاطر نشان کرد: اخبار منتشر شده در خصوص ساخت فیلم بعدی من در سوریه را تکذیب می کنم. من تنها برای سفر به سوریه رفته بودم و قرار نیست فیلمی را در آنجا بسازم. من عادت دارم اخبار مربوط به فیلم را زمانی اعلام کنم که قصد تولید آن را داشته باشم. پس بدانید تا وقتی که خبری از سوی خود من اعلام نشده مابقی اخبار را تأیید نمی کنم.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41