امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 8556

 اجرای ویژه برنامه های دهه ولایت در جوار بقاع متبرکه شهرستان شهرضا

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: می طلبد تا اجرای برنامه های دهه ولایت با دقت کافی انجام شده تا از ایجاد شبهه و فرهنگ غلط نسبت به ولایت در بین نسل جوان جلوگیری شود.

به گزارش باخبرباش از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا ابراهیمی در جلسه کمیته فرهنگی ستاد غدیر این شهرستان که در محل امامزاده شاهرضا(ع) برگزار شد اظهار داشت: نصب بنر با موضوع عید غدیر و دهه ولایت در سطح شهر، اجرای مراسم خطبه خوانی و پیاده روی هیئت  های مذهبی در روز عید، برگزاری نشست های معرفت افزایی برای کارمندان ادارات، همایش ها و مسابقات کتابخوانی غدیر و همچنین برگزاری محفل شعر با موضوع ولایت از مهم ترین برنامه هاییهستند که در دستور کار کمیته فرهنگی ستاد غدیر در دهه ولایت قرار دارند.

وی با اشاره به ضرورت ساماندهی اعیاد و برنامه های مذهبی تصریح کرد: تشکیل کمیته ای در راستای ساماندهی این برنامه ها می تواند تاثیر به سزایی برفرهنگ مردم داشته و برنامه ریزی برای اجرای مراسم ها را تسهیل کند.

حجت الاسلام و المسلمین رضا ابراهیمی خاطر نشان شد:‌ ولایت از جایگاه بلند اعتقادی و محتوای عمیق ارزشی برخوردار است و از ذخایر و گنجینه‌های نهفتة درون عالَم و آدم حکایت می‏کند و به همین دلیل است که سعادت دنیا و آخرت در گرو تکریم دهه ولایت قرار دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا با  بیان اینکه نوجوانان آینده سازان کشور بوده و بیشتر مورد تهاجم و تاثیر دشمن قرار می گیرند گفت: ایجاد زمینه برای حضور پرشور جوانان و نوجوانان در برنامه های فرهنگی و مذهبی این قشر را در برابر تهاجم فرهنگی دشمن بیمه می کند و یکی از وظایف دستکاه فرهنگی اجرای برنامه های مناسب برای این قشر است که این امر موجب مراقبت بیشتر از این قشر حساس بوده و آنها را به مسیر ولایت هدایت می کند.

انتهای پیام/         

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41