امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2064

 اجرای 250  طرح بزرگ و مهم آب و برق در 31 استان کشور

در سال جهش تولید بدنبال اجرای پویش هر هفتهالفب_ایران؛ 250 طرح بزرگ و مهم آب و برق با اعتباری بالغ بر 55 هزار میلیارد تومان در 31 استان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، در پویش هر هفتهالفب_ایران؛گفتگوی اجتماعی بر محور داشته‌هایی است که با سرمایه‌های مردمان ایران به دست آمده‌اند و طراحی شده است تا با هدف امیدآفرینی و خلق انگیزه، دستاوردهای افتخار آمیز مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه صنعت آب و برق از طریق آن به مردم معرفی میشود.

 با توجه به تداوم و استمرار پویش مذکور به شکل گسترده در سال جهش تولید با عنوان هرهفتهالفب_ایران؛ (ساخت و سازها و ساز و کارها) امید است که در سخت‌ترین شرایط تحریم و تنگناهای مالی، نشان دهیم که چگونه  مردم در کنار کشور توانستند هزاران میلیارد تومان در توسعه زیرساخت‌های آب و برق، به‌‌عنوان الفبای آبادانی، سرمایه‌گذاری کرده‌اند و ساخت کشور یک لحظه هم متوقف نشده است.

همچنین این پویش در پی آن است که نشان دهد چگونه توسعه زیرساخت‌های صنعت آب و برق با عدالت اجتماعی در دسترسی به کیفیت زندگی، رشد اقتصادی فقر‌زدا ناشی از تامین زیرساخت توسعه اشتغال، بهبود محیط‌‌‌زیستی و جلوگیری از فقیر شدن بر اثر تخریب زیست محیطی و فراهم کردن امکان اسکان جمعیت در نواحی مرزی و جلوگیری از مهاجرت ارتباط دارد.

 

بهره برداری هفتگی از 227 طرح

در همین راستا وزارت نیرو سعی دارد با تلاشگران بخش‌های دولتی و غیردولتی و  بسیج تمامی امکانات در دسترس و سازماندهی مطلوب در مدت ۶ ماه  به صورت هفتگی در قسمتی از ایران مجموعاً ۲۲۷ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۳ هزار میلیارد تومان که عمدتا محصول برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید است را به بهره برداری برساند.

 

 

 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41