امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1503

 اختلاف چند میلیونی نرخ مصوب آرایش عروس با دریافتی آرایشگاه‌ها

برخی از آرایشگران در واحدهای مسکونی خود فعالیت می کنند، اصناف و اتحادیه اجازه ورود به منزل مسکونی را ندارند، در نتیجه از نظارت هم مصون هستند.

به گزارش باخبرباش از ایلنا، طبق گفته‌های رئیس سازمان تعزیرات حکومتی ۱۰ هزار آرایشگاه غیر مجاز در تهران فعالیت می‌کنند که از جزئی‌ترین تا کامل‌ترین خدمات را ارائه می‌دهند. از طرفی نرخ‌های ارائه شده در آرایشگاه‌های زنانه قانونمند نبوده و حتی در برخی نقاط شهر نجومی است که مهم‌ترین علت آن فعالیت آرایشگاه های خانگی است که نرخ هایی به دلخواه خود دریافت می‌کنند.

ابراهیم درستی مدیر بازرسی اتاق اصناف تهران در این باره می گوید که برخی از آرایشگران در واحدهای مسکونی خود اقدام به این کار کرده اند که اصناف و اتحادیه اجازه ورود به منزل مسکونی را ندارند در نتیجه از نظارت اصناف مصون هستند.

او از مردم می خواهد که به هر آرایشگاهی مراجعه نکنند و تنها به مراکزی مراجعه کنند که صاحب پروانه است و زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند.

همچنین شهربانو عابدی-نایب رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه- در پاسخ به این پرسش که آخرین نرخ مصوب اتحادیه در چه سالی برای آرایشگاه ها ارسال شده است، می گوید:” آخرین نرخ مصوب در سال ۹۳ به این مراکز ارسال شد؛ بنابراین آرایشگاه ها باید بر اساس همین نرخ کار کنند و دریافت مبالغ بالاتر از نرخ مصوب مستلزم برخورد قانونی با این واحدها است.

با نگاهی به نرخ‌های مصوب اتحادیه برای آرایشگاه‌ها و مقایسه آن با وجوهی که این مراکز در مناطق مختلف شهر از مردم دریافت می کنند؛ تخلفات بسیاری دیده می شود که مهم‌ترین آن تفاوت نرخ عروس بر اساس قیمت اتحادیه و آرایشگاه های شمال شهر است؛اختلاف چند میلیونی قیمت!

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41