امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1937

 ادامه صدرنشینی یووه در سری آ

یوونتوس۳-۱ آتالانتا
بازی با برتری یوونتوس آغاز شد. در دقیقه ۵ با پاس لیخشتاینر، هیگواین مقابل دروازه صاحب موقعیت شد اما ضربه او را مدافعان آتالانتا دفع کردند.

در دقیقه ۱۱ با پاس مارکیزیو، پیانیچ پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شوتزنی شد اما ضربه او از سمت چپ دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۱۵ یووه به گل اول رسید. الکس ساندرو در سمت چپ زمین صاحب توپ شد و پس از یک حرکت زیبا و عبور از بازیکنان آتالانتا، از پشت محوطه جریمه با یک ضربه پای چپ دقیق دروازه را باز کرد.

در دقیقه ۱۹ میزبان به گل دوم رسید. کرنر به دست آمده را پیانیچ روی دروازه ارسال کرد و دنیله روگانی با ضربه سر توانست تیمش را ۲-۰ جلو بیندازد.

در دقیقه ۲۸ ضربه آزاد پشت محوطه جریمه را پیانیچ به سمت دروازه زد و دروازه بان آتالانتا با واکنشی خوب توپ را از گوشه دروازه مهار کرد.

دقیقه ۴۳: آتالانتا بالاخره از لاک خود بیرون آمد و در دقایق پایانی نیمه اول روی دروازه بیانکونری فشار آورد. مانژوکیچ با دو ضربه سر استثنایی، دروازه یوونتوس را نجات داد و با کار خوب مدافعان یوونتوس، این تیم توانست نیمه اول را ۲-۰ به رختکن برود.بازی در نیمه دوم آغاز شد و آتالانتا به نیت جبران دو گل خورده، به زمین آمد. در دقیقه ۴۸، ضربه پتاینا از روی خط شش قدم خوب نبود و بوفون توانست به راحتی توپ را بگیرد.

دقیقه ۵۲ یوونتوس صاحب ضربه آزاد پشت محوطه جریمه شد. شوت پیانیچ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۹ آتالانتا پشت محوطه جریمه یوونتوس صاحب یک ضربه آزاد شد. توپ روی دروازه ارسال شد اما بازیکنان این تیم در آفساید قرار گرفتند.

دقیقه ۶۳ مارکیزیو پشت محوطه جریمه شوت زیبایی به سمت دروازه آتالانتا زد اما اسپورتیو با یک واکنش خوب توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۶۴ پیانیچ ضربه کرنر یوونتوس را روی دروازه آتالانتا فرستاد. ماریو مانژوکیچ که شب بسیار خوبی را در خط حمله یوونتوس می گذراند، از روی خط ۶ قدم با یک ضربه سر زیبا دروازه را برای سومین بار باز کرد.

دقیقه ۷۹ کوادرادو که به جای مانژوکیچ به میدان رفته بود، با یک حرکت خوب از سمت راست به مرکز حرکت کرد و از گوشه محوطه جریمه ضربه اش را زد اما دروازه بان آتالانتا هوشیار بود و توپ را مهار کرد.

در دقیقه ۸۲ آتالانتا یکی از گل ها را جبران کرد. سانتر دی الساندرو از سمت راست را فرولر روی خط شش قدم با ضربه ای سر ضرب و زیبا وارد دروازه کرد.

یوونتوس با مالکیت توپ، بازی را در اختیار داشت و اجازه حمله به بازیکنان آتالانتا نمی داد.

دقیقه ۸۸ ساندرو با یک حرکت عالی از سمت چپ به داخل محوطه جریمه نفوذ کرد و توپ را برای کوادرادو فرستاد. ضربه سرضرب وینگر کلمبیایی از مقابل دروازه را اسپورتیو دفع کرد و در ریباند نیز لمینا نتوانست دروازه را باز کنند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41