امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5100

 استاندار اصفهان خبر داد: استان اصفهان رتبه ی اول اعطای تسهیلات به واحدهای بحران زده را دارد

دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: براساس آمار، استان اصفهان از نظر مبلغ تسهیلات اعطایی رتبه ی اول کشور را دارد و از نظر تعداد در جایگاه دوم است که باید در کوتاه ترین زمان ممکن همه ی واحدهای مصوب تعیین تکلیف شوند.
به گزارش باخبرباش از اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان، دکتر رسول زرگرپور در بیست و چهارمین جلسه ی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، اظهارداشت: در مجموع ۴۶۵۶ واحد برای دریافت تسهیلات در سامانه ی بهین یاب ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۱۶۷۰ واحد مصوب شده اند.
رسول زرگرپور با بیان اینکه تا این لحظه با ۸۱۹ واحد عقد قرارداد شده است، گفت: تاکنون ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدها پرداخت شده است.
 وی افزود: ایده آل مدیریت استان این است که همه ی واحدهای مصوب در کوتاه ترین زمان ممکن تسهیلات خود را دریافت نمایند و باید در جلسه ی آتی اقتصاد مقاومتی استان که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار می شود همه ی این واحدها تعیین تکلیف شده باشند.
زرگرپور اظهارداشت: براساس آمار استان اصفهان از نظر مبلغ تسهیلات اعطایی رتبه ی اول کشور را دارد و از نظر تعداد در جایگاه دوم قرار دارد ولی باید توجه داشت که مشکلات استان اصفهان از دیگر استان ها بیشتر است و انتظار می رود که تلاش های بیشتری برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی صورت گیرد.
استانداراصفهان افزود: با برآوردهای صورت گرفته با پرداخت کامل تسهیلات به واحدهای تولیدی اشتغال ۴۴۸۰۶ نفر تثبیت و ۱۶۴۹۰ اشتغال جدید ایجاد خواهد شد.
رسول زرگرپور با بیان اینکه در طرح های بالای ۱۰۰ نفر کارگر ۵۶ طرح به تصریب رسیده است، گفت: در این گونه طرح ها تعداد کم ولی رقم تسهیلات بالاست که از طریق ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور تصمیم گیری و پیگیری خواهد شد.
گفتنی است در این جلسه در خصوص حل مشکلات دو واحد تولیدی بحث و تبادل نظر صورت گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41