امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2089

 اصفهان از فردا بارانی و برفی خواهد شد/ تعداد روزهای آلودگی هوای اصفهان رو به افزایش است

رئیس اداره پیش بینی و پیش آگهی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: اصفهان از فردا بارانی و برفی خواهد شد و  تا اوایل صبح شنبه نیز ادامه دار خواهد بود که با آبگرفتگی معابر و کاهش دید و سیلابی شدن بخشی از مناطق شرق و اختلال در تردد و آسیب به محصولات زراعی و دامی همراه خواهد بود.

فاطمه زهرا سیدان در گفتگو با خبرنگار باخبرباش اظهار داشت: از اول مهرماه تاکنون بارشی در سطح استان اصفهان نداشتیم و از دو روز گذشته سیستم ناپایدار داریم که تا اواسط آذرماه شاهد آغاز روند بارشی در سطح استان اصفهان خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه طی دو روز گذشته 9 میلیمتر بارش دربخش های جنوبی سمیرم داشتیم، ادامه داد: بر اساس پیش بینی های بلند مدت میزان بارش ها امسال نسبت به سال گذشته کمتر خواهد بود و از اواسط آذرماه به بعد بارشی نخواهیم داشت.

رئیس اداره پیش بینی و پیش آگهی اداره کل هواشناسی اصفهان با اشاره به اینکه بارندگی ها در ارتفاعات و مناطق سردسیر به شکل برف خواهد بود، اظهار کرد: در برخی از مناطق با رعد و برق و مه آلودگی  خواهیم داشت به ویژه در مناطق شرقی و جنوبی هنگام تردد با مشکل مواجه می شویم.

وی از سرد شدن شدید هوا در چند روز آینده خبر داد و اضافه کرد: بدنبال بارش باران و برف تا چند هفته اینده کاهش آلودگی هوا را خواهیم داشت.

سیدان تعداد روزهای آلوده هوا را در امسال نسبت به سال گذشته بیشتر خواند و ادامه داد: سردی هوا در اصفهان طی فصل پاییز و زمستان در حد نرمال خواهد بود .

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41