امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 2
 تعداد بازدید - 2266

 اصفهان سیتی سنتر طعمه حریق شد اما خسارت جانی نداشت

به گزارش نگاه کویر  قسمتی از نمای در حال ساخت واقع در محوطه کارگاهی مجموعه اصفهان سیتی سنتر ساعاتی پیش دچار سانحه  آتش سوزی شد که به کمک نیروهای آتش نشانی مهار گردید و هیچ گونه تلفات جانی در پی نداشت.

مدیر مجموعه سیتی سنتر با اشاره به آتش سوزی در فاز دو سیتی سنتر گفت: این حادثه در اثر بی‌دقتی نیروهای خدماتی در جوشکاری سقف اتفاق افتاده است.
مسعود صرامی گفت :در اثر بی‌دقتی نیروهای خدماتی در جوشکاری سقف دکرا قسمتی از محوطه کارگاهی فاز دو طعمه حریق شد که به سرعت توسط تیم آتش نشانی مهار شد .

وی اضافه کرد: زیر سقف دکرا قسمت چوبی وجود دارد که در اثر بی‌دقتی در جوشکاری آتش گرفته و خوشبختانه خسارت جانی نیز به دنبال نداشته است.

مدیر مجموعه سیتی سنتر با بیان اینکه با حضور ماموران آتش نشانی این اتش اطفاء شده است گفت همه شهروندان و مغازه‌داران در سلامت کامل  این مجموعه را ترک کردند.

روابط عمومی اورژانس اصفهان نیز اعلام کرد پس از اطلاع مرکز 115 از وقوع حادثه به سرعت 4 امبولانس به محل اعزام شدند .

عابدی ادامه داد :در این حادثه 10 نفر مصدوم  شدند که همگی مرد بودند و بلافاصله به بیمارستان های الزهراوشریعتی  منتقل شده و از بین آنها  2نفر سر پایی مداوا شده و جراحات جدی نداشته اند.

بعد از این آتش سوزی  مجموعه اصلی سیتی سنتر دچار دود گرفتگی شد و فعالیت آن را متوقف کرد  و در پی ان روابط عمومی این مجموعه  ساعت کاری امروز پنج‌شنبه 95.5.7 را از ساعت 20 اعلام کرد و در حال حاضر امکان ورود مشتریان وجود ندارد.اخبار تکمیلی در خصوص  میزان خسارت در این حادثه متعاقبا اعلام می گردد.


 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41