امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 444

 اصفهان صاحب دو برج عظیم مالی و تجاری می شود

 

در حالی که هنوز در تهران  پایتخت 12 میلیون نفری ایران که بسیاری از شرکت های بین المللی حضور دارند یک مرکز خاص و بزرگ مالی و تجاری بین المللی یافت نمی شود در پایتخت فرهنگ و تمدن ایران یعنی اصفهان ؛ دو برج عظیم مالی و تجاری در حال ساخت است که تا آخر امسال آماده ی بهره برداری می شوند .

 

شرکت پرستیژلند ایران که پروژه های اصفهان سیتی سنتر ، شهرک سلامت و فدک را همزمان به پیش می برد در کنار مرکز چند منظوره ی اصفهان سیتی سنتر و علاوه برهتل و هتل آپارتمانی که تدارک دیده اقدام به ساخت مرکز مالی و تجاری نموده است که در آینده ای نزدیک میعادگاه شرکت های بین المللی ، تجار و بازرگانانی می شوند که تنها حضور صرف آن ها می تواند زمینه را برای رونق کسب و کارهای مختلف و اشتغال جوانان فراهم کند .

 

بی شک برج های مالی تجاری اصفهان سیتی سنتر مانند خود این مرکز که به گفته ی صاحب نظران پشت هر قسمت و بخش آن تفکر و اندیشه نهفته است از اندیشه ای پویا بهره می برد که یقینا با پایان یافتن مراحل ساخت خود را نشان خواهند داد .

 

در توصیف این مرکز همین بس که ظرفیتی را ایجاد نموده تا اداره ی بورس اصفهان بتواند در قلب مرکز مالی و تجاری قلب شهر قرار بگیرد که در صورت همکاری این اداره می توان انتظار داشت که بورس بتواند وظیفه ی ذاتی خود یعنی ارتباط سرمایه گذاران کوچک وبزرگ  با تولیدکنندگان و بازرگانان را بیش از پیش پیوند بزند و فرهنگ سازی در این خصوص را به دلیل سیل جمعیتی که از مجموعه ی خدمات آن استفاده می کنند ایجاد نماید .

 

  شعبات بانک ها ؛کارگزاران بورس ، موسسات بیمه و حتی ادارات دولتی  از دیگر نهادهایی هستند که می توانند خدمات خود را در این مرکز جهانی توسعه و خدمات شایسته ی مردم ایران را ارائه دهند .

در این برج تمام فاکتورهایی که برای تجارت های بین المللی مورد نیاز هستند را می توان یافت و همین امر می تواند کیفیت و کمیت تعاملات اقتصادی بین المللی را ارتقاء بخشد .

البته برخی افراد که اصفهان سیتی سنتر را عامل ایجاد مصرف گرایی می دانند در خصوص این مرکز مالی و تجاری بین المللی هم دید مثبتی ندارند و آن را عامل افزایش واردات معرفی می کنند در حالی که وجود چنین مرکزی می تواند زمینه ی سرمایه گذاری خارجی در ایران و صادرات کالاهای ایرانی را هم فراهم کند .

بستری که تجار و بازرگانان روزی انتظار داشتند توسط دولت برای آن ها ساخته شود امروز به دست شرکت پرستیژلند در اصفهان آخرین مراحل تکمیل خود را سپری می کند تا بر داشته های اصفهان افزوده شود . اما موفقیت این مرکز  در گرو همدلی و همزبانی است که امیدواریم شاهد وجود آن بین مردم و مسولین باشیم.

 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41