امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 2
 تعداد بازدید - 2178

 افزایش 40درصدی قیمت لبنیات از امروز

دبیر انجمن و مدیر عامل اتحادیه صنایع لبنی و پاستوریزه استان اصفهان گفت: بدنبال افزایش قیمت شیرخام و مواد پتروشیمی قیمت لبنیات 40 درصد افزایش یافت.

 هومان امیری در گفتگو با خبرنگار باخبرباش اظهار داشت: افزایش قیمت لبنیات از 15 روز گذشته غیر قانونی بوده است که تعزیرات ضمن نظارت با آنها برخورد کرد.

وی با اشاره به اینکه از امروز شاهد افزایش قیمت 40 درصدی لبنیات خواهیم بود، ادامه داد: در صورتی که شیرخام به قیمت 4 هزار و 150 دم درب دامداری به دست کارخانه دار برسد، قیمت ها ثابت می ماند اما اگر غیر از این باشد یا نباید دیگر تولید کنیم یا اینکه با افزایش قیمت مجدد لبنیات مواجه خواهیم شد و گردنمان را زیر تیغ تعزیرات می بریم.

دبیر انجمن و مدیر عامل اتحادیه صنایع لبنی و پاستوریزه استان اصفهان با اعلام اینکه از تیرماه شاهد افزایش قیمت شیرخام بودیم و در مهرماه به اوج خود رسید و به نرخ 4 هزار و 700 هم رسید و از سوی دیگر قیمت مواد پتروشیمی با افزایش 3 برابر باعث شد که تاثیر آن را در سطل های یکبار مصرف و ظروف پلاستیکی ببنیم که تمام این موارد باعث شد که قیمت لبنیات افزایش یابد.

وی اعلام کرد: هر چند افزایش قیمت لبنیات منظور ماست ساده است.

امیری گفت: بدنبال ازاد سازی صادرات شیرخشک از تیرماه و قاچاق آن که امروزه هم شاهدیم در افزایش قیمت ماست نقش مستقیمی داشت.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41