امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2120

 انهدام باند سارقان منزل در خمینی شهر

 باخبرباش / فرمانده انتظامی خمینی شهر از انهدام باند سارقان منزل در این شهرستان خبر داد.

علیرضا ملک محمودی، فرمانده انتظامی خمینی شهر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت تلویزیون ال‌ای دی در منازل و شکایت مالباختگان به پلیس آگاهی، تحقیقات گسترده‌ای در این زمینه توسط کارآگاهان انجام گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی با یک سری اقدامات خاص علمی و تخصصی ویژه سه سارق را در ارتباط با این سرقت‌ها شناسایی و دستگیر کردند.
این مقام انتظامی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۴ تلویزیون ال‌ای دی با مارک تجاری شارپ، سامسونگ و ال جی، کشف شد که توسط کارشناسان مربوطه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ارزش گذاری شدند.
ملک محمودی اظهار کرد: این سارقان به ۱۴ فقره سرقت از منازل شهروندان خمینی شهری و فروش اموال مسروقه به دو مالخر اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی خمینی شهر با اشاره به اینکه مالخران این پرونده نیز دستگیر و همه متهمان تحویل مراجع قضایی شدند از شهروندان خواست: برای جلوگیری از سرقت منزل، از نگهداری وجوه نقد زیاد، اشیای قیمتی و اسناد و مدارک در منزل، محل‌هایی که سارقان به سهولت به آن‌ها دسترسی پیدا می کنند خودداری کرده و حتی المقدور در صورت نگهداری این اشیا در منزل از گاوصندوق‌هایی که از استحکام لازم برخوردار است و داخل دیوار تعبیه و قابل جابجایی نیست استفاده کنید، قبل از خروج از منزل هر گونه تردد و رفت و آمد افراد مشکوک و مظنون و پرسه زن و متکدی در محله سکونت مشاهده شد به پلیس اطلاع دهید و در زمان ورود به منزل در صورت مواجه شدن با صحنه سرقت ضمن حفظ خونسردی با اطمینان لازم با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته تا اقدامات تخصصی توسط پلیس انجام شود.

 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41