امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4408

 با تلاش بخش خصوصی؛ رتبه ملی صنایع تبدیلی و تکمیلی به نجف آباد رسید

نجف آباد-مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد گفت: یکی از شرکت های خصوصی فعال در زمینه صنایع تبدیلی و تکمیلی که از سال 92 فعالیت خود را در زمینی به مساحت بیش از 10 هزار متر مربع و زیربنای 6 هزار متر مربع آغاز کرده، توانست به عنوان تولید کننده برتر این بخش در سطح کشور دست پیدا کند.

به گزارش باخبرباش ، مجتبی مطهری اظهار داشت: این شرکت با سرمایه ثابت بیش از 2 میلیاد و 200 میلیون تومان در حال حاضر به ظرفیت تولید سالانه 3600 تن انواع محصولاتی چون سیب زمینی نیمه آماده منجمد، آرد و پرک سیب زمینی در کنار انواع مربا، مارمالاد و سبزیجات منجمد دست پیدا کرده و برای 108 نفر نیز به صورت مستقیم اشتغال زایی کند.
مطهری با تاکید بر نقش صنایع تبدیل و تکمیلی در توسعه اشتغال و افزایش درآمدهای غیر کشاورزی در مناطق روستایی بیان داشت: این شرکت سهامی خاص فعالیت خود را در زمینه تولید و فرآوری انواع غذاهای گوشتی و غیر گوشتی آماده و نیمه آماده با سرمایه اولیه نزدیک به 150 میلیون تومان در استان مازندران آغاز کرد و در ادامه فعالیت های خود را در کیلومتر 5 جاده نجف آباد به جوزدان گسترش داد.
وی از برگزاری نخستین جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان خبرداد و گفت: در کارگاه آموزشی مقابله با سرمازدگی نیز که اخیرا با تدریس یکی از کارشناسان باغبانی استان و حضور بهره برداران علاقه مند برگزار شد، ضمن تشریح راهکارهایی مانند توجه به موقعیت احداث باغ، استفاده از ارقام مناسب و تغذیه مطلوب درختان با استفاده از کودهای پتاس بالا  در مورد اهمیت گرده افشانی و زمان آن نیز توضیحات لازم ارائه شد.
وی اضافه کرد: با همکاری شبکه بهداشت و درمان و اداره آموزش و پرورش نیز اخیرا شاهد اجرای برنامه تغذیه سالم توسط دانش آموزان هستیم که طی آن شرکت کنندگان با حضور در سطح ادارات مختلف به ترویج فرهنگ صحیح تغذیه و تشریح نقش آن در سلامت عمومی جامعه می پردازند.
کارشناسان تغذیه سالم را یکی از عوامل موثر در افزایش بازدهی کارمندان و در نتیجه رشد میزان رضایت مندی ارباب رجوع از عملکرد دستگاه های اجرایی مختلف می دانند.
 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41