امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3335

 با حضور 135 مشارکت کننده؛ نمایشگاه تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان گشایش یافت

پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان عصر امروز (دوشنبه) در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان گشایش یافت.

به گزارش باخبرباش، در این دوره 135 مشارکت کننده به نمایندگی از استان های اصفهان، تهران، مازندران، آذربایجان شرقی، البرز، یزد، خراسان رضوی و خوزستان و نمایندگی های فروش کشورهای آلمان، آمریکا، ایتالیا، ترکیه، تایوان و بلژیک در 9200 متر مربع فضای نمایشگاهی شامل چهار سالن و 170 متر مربع فضای باز، به نمایش محصولات و خدمات خود می پردازند.
در این نمایشگاه، انواع لوله و اتصالات تک لایه و چند لایه فاضلاب، عایق های حرارتی و برودتی، بوستر پمپ های آبرسانی، دیگ های بخار آب گرم و سرد، برج های خنک کننده، چیلرهای جذبی تراکمی، فنکوئل، اسپیلیت، پکیج، هواساز، ایرواشر، تهویه مطبوع، تهویه صنعتی دستگاه های رسوب زدا، مشعل های گازوئیلی، رادیاتورها، شیرآلات برنجی، گازی و آبی، سیستم های گرمایش از کف، کانال های انتقال هوا، آبگرم کن های گازی و دیواری و کانال های انتقال هوا عرضه شده. همچنین انجمن ها، مؤسسات، مطبوعات و رسانه های تخصصی نیز در این نمایشگاه حضور دارند.
برگزاری سمینار ارتقای ساختمان ها در برابر حوادث، مسمومیت و مرگ خاموش و کارگاره های آموزشی با عناوین بهره وری انرژی، تهویه مطبوع برودتی و گاز و گازرسانی از جمله برنامه های جنبی پیش بینی شده برای این نمایشگاه است.
متخصصان و علاقمندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت 15 تا 21 روزهای 1 تا 5 آذر ماه به محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.
کارشناس صنایع سرمایشی و گرمایشی اداره کل استاندار استان اصفهان در نشست پیش از مراسم روبان چینی، اظهار داشت: این اداره، استاندارد 34 فراورده انرژی بَر را تدوین کرده است.
به گفته توکلی، استاندارد بسیاری از فراورده های انرژی بَر همچون تجهیزات اداری نوشته شده اما متاسفانه نظارتی بر آن نمی شود.
وی همچنین تاکید کرد: تمام تجهیزات حاضر در این نمایشگاه باید معیار استاندارد و برچسب انرژی بر روی آنها درج شده باشد و شرکت نمایشگاه باید این موضوع را مدنظر قرار دهند.
رییس اتحادیه تأسیسات مکانیکی ساختمان اصفهان نیز در این نشست، تاکید کرد: اگر ایران تا سال 2020 در مصرف انرژی صرفه جویی نکند و به سمت انرژی های پاک نرود، 17 میلیارد دلار جریمه خواهد شد.
اسداله طالبی گفت: متأسفانه در کشور به انرژی های بادی و خورشیدی بها داده نمی شود.
وی افزود: شرکت بهینه سازی مصرف انرژی در این خصوص تا حدودی فعالیت و حمایت داشت اما در حال حاضر این حمایت ها متوقف شده است. 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41