امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 6840

 با حکم استاندار اصفهان،ستاد انتخابات استان رسماً آغاز بکار کرد

دکتر رسول زرگرپور در حکمی سید رضا عقدایی را به سمت رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان منصوب کرد.

به گزارش باخبرباش از اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان، با حکم دکتررسول زرگرپور، سید رضا عقدایی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان برای برگزاری باشکوه انتخابات دوازدهمین دوره ی ریاست جمهوری و پنجمین دوره ی وشوراهای اسلامی شهر و روستا و نیز اولین میان دوره ای دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

استاندار اصفهان فراهم سازی همه ی تمهیدات لازم و ضروری برای برگزاری انتخاباتی در شأن و تراز ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی و انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مُر قانون و در فضایی امن و توأم با نشاط و آرامش باشد را خواستار شد.

استاندار اصفهان از رئیس ستاد انتخابات استان خواست که با هماهنگی وی و با استفاده از همه ی ظرفیت ها و امکانات با تلاش و کوشش نسبت به این وظیفه ی مهم اهتمام ورزد.

وی تشکیل و راه اندازی ستاد انتخابات استان با حضور کلیه ی اعضا را امری ضروری و مورد تاکید خواند.

استاندار اصفهان از کلیه ی معاونین، مدیران کل و روسای سازمان های وابسته، فرمانداران و بخشداران خواست نهایت همکاری را بعمل آوردند و ضمن آنکه کلیه ی دستگاه های اجرایی استان نیز براساس ماده ۲۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ی ۶۷ مکرر ۱ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران و ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت و همکاری لازم را در برگزاری هرچه بهتر انتخابات پیشرو داشته باشند.

وی در پایان اظهار امیدواری نمود که در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید، شاهد برگزاری انتخاباتی با شکوه و قانونی با مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مومن و در راستای تقویت هرچه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41