امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2257

 برنامه ای برای افزایش قیمت نان نداریم/ نان با کیفیت وارد بازار می کنیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت:  در حال حاضر برنامه ای برای افزایش قیمت نان نداریم و باید کیفیت نان را افزایش داد.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، حسن قاضی عسگر در کارگروه آرد و نان اظهار داشت: حدود سه هزار و ۲۰۰میلیارد تومان یارانه آرد و نان به استان اصفهان تعلق می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه نانوایان باید مطابق با سلیقه مشتری نان پخت کند ، ادامه داد: نانوایان باید با اتخاذ رویکرد مشتری مداری، نان را براساس نظر آنان ارائه دهند چرا که ما بدنبال ارتقای کیفیت آن هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از نانوایان می‌خواهیم برای نان‌های یارانه‌ای نوع اول تافتون از کنجد استفاده نکنند و نان را به صورت مصوب و با وزن مشخص به مشتری تحویل دهند، اضافه کرد: گندم یارانه‌ای با ۲ نرخ ۶۶۰ تومان(آرد یارانه‌ای نوع اول)و ۹۰۰ تومان(آرد یارانه‌ای نوع دوم) به فروش می‌رسد.

 وی تصریح کرد: در شهرستان اصفهان بیشتر از آرد یارانه‌ای نوع دوم و در شهرستان‌های اطراف از آرد یارانه‌ای نوع اول استفاده می‌شود.

قاضی عسگر بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلفات نانوایی‌ها به سامانه ۱۲۴، بازرسی اصناف و تعزیرات حکومتی اطلاع دهند همچنین با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.

وی افزود: سال گذشته افزایشی در قیمت نان نداشتیم  و  این در حالی که امسال بدنبال  افزایش هزینه‌های نانوایان و اعتراضات آن‌ها پس از اقدامات کارشناسی نرخ تمام شده نان ۲۰ تا ۳۲ درصد افزایش یافت.

وی اظهار داشت: آرد یارانه‌ای نوع اول به نانوایی‌های سنگک پز ارائه نمی‌شود بلکه با آرد یارانه‌ای نوع دوم پخت می‌کنند.

قاضی عسگر گفت: اخیرا حدود ۱۳ نانوایی سنگک پز به صورت آزادپز مجوزگرفتند.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41