امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 6872

 برگزاری نشست«دیابت را شکست دهیم»درامامزادگان ابراهیم وزین العابدین(ع)اصفهان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: ویژه برنامه نشست «دیابت را شکست دهیم» در جوار حرم مطهر امامزادگان ابراهیم و زین العابدین(ع) اصفهان برگزار می شود.

به گزارش باخبرباش از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی و ترویج زندگی به سبک اسلامی ویژه برنامه نشست های «دیابت را شکست دهیم» در جوار حرم مطهر امامزادگان ابراهیم و زین العابدین(ع) اصفهان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این ویژه برنامه روز پنجشنبه 30 دی ماه ساعت 16 در جوار حرم مطهر امامزادگان ابراهیم و زین العابدین(ع) برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان ادامه داد: این ویژه برنامه با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، کمیته فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان و هیئت امنای امامزادگان ابراهیم و زین العابدین(ع) برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور در پایان گفت: نسب این امامزادگان بزرگوار طبق عقیده اهالی و بزرگان محل به حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) و امام حسن مجتبی (علیه السلام) می رسد و آستان امامزادگان زین العابدین، ابراهیم و بطها (علیهم السلام) در شهرستان اصفهان، بخش مرکزی، شهر اصفهان، خیابان ابن سینا و در محلة درب امام واقع شده است.

انتهای پیام/

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41