امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 2512

 برگزاری نمایشگاه تخصصی دکوراسیون داخلی و خانه مدرن از امروز

نمایشگاه تخصصی دکوراسیون داخلی و خانه مدرن با حضور 90 شرکت تخصص در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار میشود.

به گزارش خبرنگار باخبرباش،  نمایشگاه تخصصی دکوراسیون داخلی و خانه مدرن از جمله نمایشگاه‌های تخصصی به شمار می‌رود که تلفیقی از دانش، هنر و صنعت  است.

90 شرکت در این نمایشگاه حضور دارند که تکنولوژی‌های نوین مرتبط با دکوراسیون داخلی، تجهیزات دکوراسیون، انواع پرده، کاغذ دیواری، پوشش‌های تزئینی، لوازم ویژه دکوراسیون و تزئینی و دیگر محصولات و طرح‌های مرتبط را برای بازدید علاقمندان به نمایشگاه می‌آورند.

در این دوره از نمایشگاه استان‌های اصفهان، تهران، قم، آذربایجان غربی، خوزستان و فارس  حضور دارند و بهترین کالاها و خدمات حوزه‌های مرتبط با دکوراسیون داخلی، کالای خواب  لوستر را در معرض بازدید علاقمندان قرار داده است.

معرفی توانمندی‌های داخلی در حوزه تولید محصولات و خدمات معماری و دکوراسیون، آشنایی شرکت‌های ایرانی با آخرین تکنولوژی‌های روز، معرفی آخرین توانمندی‌های نوین به ویژه در حوزه محصولات مدرن، ایجاد فرصت‌های تجاری جدید، اشتغالزایی، فراهم کردن زمینه تعامل بین تولیدکنندگان و شناسایی پتانسیل‌های توسعه خدمات بخش دکوراسیون از جمله مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه تخصصی دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان خواهد بود.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 10 تا 18 روزهای 24 تا 28 دی‌ماه 1399 به محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.

محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان طی روزهای 24 تا 28 دی‌ماه 1399 و به مدت پنج روز میزبان نمایشگاه تخصصی دکوراسیون داخلی و خانه مدرن خواهد بود.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41