امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3313

 بسکتبال اصفهان حال و روز خوبی ندارد

جلال امجد  در مورد حال و روز بسکتبال اصفهان اظهار داشت: متأسفانه بسکتبال اصفهان در حال حاضر اوضاع خوبی ندارد. از زمانی که محسن صادق زاده رییس پیشین هیأت بسکتبال استان استعفا داد و رفت، هیأت هنوز با سرپرست اداره می شود؛ هرچند احمد رضایی سرپرست فعلی شخصی علاقمند به بسکتبال است ولی متأسفانه هنوز قطار بسکتبال اصفهان روی ریل قرار نگرفته است.
وی افزود: کاندیداهای ریاست هیأت بسکتبال در انتخابات ثبت نام کرده اند. امیدوارم شخصی علاقمند انتخاب شود و بسکتبال اصفهان را به روزهای خوب خود برگرداند.
امجد ادامه داد: عوامل فعلی هیئت زحمت زیادی می کشند اما وقتی هیأت رئیس نداشته باشد، کارهایی که باید برای آنها برنامه ریزی شود و بودجه لازم پیش بینی شود، صورت نمی گیرد.
امجد در مورد عدم حضور تیمی از اصفهان در لیگ برتر بسکتبال، گفت: یکی دیگر از ضررهای اداره هیئت با سرپرست این است که شخص پیگیری وجود ندارد تا حامیان مالی را متقاعد کند در بسکتبال سرمایه گذاری کنند. من در حال حاضر به عنوان ناظر فدراسیون در مسابقات مختلف حضور دارم، جالب است بدانید هر هفته بسیاری به من می گویند اصفهان به عنوان یک استان صنعتی و با وجود باشگاه های پرآوازه و همچنین داشتن قهرمانی های متعدد چطور در لیگ تیم ندارد و من نمی دانم چه جوابی به آنها بدهم.
وی افزود: تمام بازیکنان خوب ما که باعث افتخار شهرمان هستند در حال حاضر برای استان ها و شهرهای دیگر بازی می کنند که این جای تأمل و تأسف دارد.
پیشکسوت نامی بسکتبال اصفهان به سابقه خود در این رشته اشاره کرد و گفت: با 67 سال حضور در بسکتبال و به عنوان فردی که عاشق بسکتبال است از صمیم قلب آرزو می کنم فردی علاقمند و متعهد زمام بسکتبال اصفهان را در دست بگیرد و هرچه زودتر انتخابات برگزار شود.
 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41