امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 63

 بودجه امسال باشگاه ذوب آهن بالای ۵۰ میلیارد تومان است

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن گفت: بودجه امسال باشگاه ذوب آهن جمع‌بندی شده است. مبلغ این بودجه قابل توجه است، البته فعلا نمی‌توانیم مبلغ آن را اعلام کنیم، اما بیش از ۵۰ میلیارد تومان خواهد بود.

 

باخبرباش به نقل از ایسنا -منطقه اصفهان، احمد جمشیدی پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در جمع خبرنگاران، درباره بودجه امسال باشگاه ذوب‌آهن، اظهار کرد: بودجه امسال باشگاه ۲۰ میلیارد تومان بود که از سوی کارخانه تامین شد، همچنین باید ۱۹ میلیارد تومان باشگاه درآمدزایی کند که در حال حاضر ۱۲ میلیارد تومان از این مبلغ تحقق یافته است.

 

وی با بیان اینکه امیدواریم ۷ میلیارد تومان باقی‌مانده اعتبارات نیز تا پایان خرداد‌ماه تحقق پیدا کند، افزود: اصلاحیه‌ای ۷ میلیارد تومانی برای بودجه زده شده که ۴ میلیارد آن پرداخت شده است و در آینده‌ای نزدیک ۳ میلیارد تومان دیگر به زودی پرداخت خواهد شد که گفته شده حتما به تیم فوتبال اختصاص یابد. 

 

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن پیرامون بودجه ۹۸ نیز، گفت: بودجه امسال نیز جمع‌بندی شده است. مبلغ این بودجه قابل توجه است البته فعلا نمی‌توانیم مبلغ آن را اعلام کنیم، اما بیش از ۵۰ میلیارد تومان خواهد بود.

 

وی درباره وضعیت تیم‌های بسکتبال و هندبال، اظهار کرد: این دو تیم طرف یک هفته بسته شدند که ۸۰ درصد تیم بسکتبال ما بومی هستند و سوم شدند. 

 

جمشیدی تصریح کرد: به دنبال تقویت این تیم همانند دهه ۷۰ هستیم و با برنامه‌ریزی دقیق امیدواریم به این هدف دست پیدا کنیم.

 

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن همچنین درباره بودجه این دو تیم نیز، گفت: بودجه این دو تیم خارج از بودجه سال ۹۷ بود و از خارج از باشگاه و اسپانسر تامین شده است. 

 

وی درباره پرداختی تیم فوتبال ذوب‌آهن، گفت: تاکنون نزدیک به ۵۲ درصد از مبلغ قرارداد‌ها پرداخت شده است و در آینده نزدیک با بالای ۷۰ درصد خواهد رسید.

 

جمشیدی در واکنش به  قهرمانی تیم والیبال بانوان در لیگ برتر و عدم اعزام این تیم به مسابقات آسیایی، گفت: در بودجه سال ۹۷ باشگاه، بازی‌های آسیایی تیم‌های غیرفوتبال را پیش‌بینی نکرده بودیم، اما برای اعزام تیم والیبال به مسابقات آسیایی تلاش زیادی کردیم، اما متأسفانه نتیجه‌ای نداشت و امسال نمی‌توانیم این تیم را به مسابقات آسیایی اعزام کنیم. 

 

وی پیرامون اعلام فدراسیون والیبال مبنی بر جریمه شدن باشگاه ذوب‌آهن به دلیل عدم اعزام تیم بانوان، اظهار کرد: در این خصوص از باشگاه استعلام گرفته ایم، اما به طور کتبی چیزی به ما اعلام نشده است.

 

این خبر تکمیل می شود....

منبع خبر :  ایسنا
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41