امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 713

 ترامپ وعده لغو برنامه لاتاری را داد

به گزارش روزنامه «یو اس ای تودی» ترامپ در مصاحبه با «ریموند آرتور» مجری برنامه بی بی سی 1 گفت: دیگر روادید لاتاری وجود ندارد و این برنامه تا پایان امسال لغو می شود.
ترامپ گفت٬ این یکی از چندین اقدامی خواهد بود که برای عملی کردن وعده های انتخاباتی اش انجام خواهد داد.
بر اساس آمارهای موجود٬ سالانه میلیون ها نفر با استفاده از برنامه لاتاری به آمریکا مهاجرت کرده اند اما ترامپ اکنون می گوید کشورش نمی تواند خانه ای برای جهان باشد. 
تحصیلات و تجربه کاری بر اساس آنچه که در قوانین آمریکا تعیین شده است٬ از شروط اولیه شرکت در قرعه کشی لاتاری است که افراد با استفاده از یک سیستم کامپیوتری برای مصاحبه گزینش می شوند. 
وزارت خارجه آمریکا از سال 1990 به دستور کنگره و مطابق با بخش 203 قانون مهاجرت و ملیت آمریکا٬ به صورت قرعه کشی تعدادی از افراد را برای دریافت روادید انتخاب می کند که در نهایت منجر به دریافت کارت اقامت دائم آمریکا موسوم به گرین کارت می شود.
ترامپ در رقابت های انتخاباتی٬ بارها وعده داد اگر رئیس جمهوری شود٬ از ورود مهاجران به ویژه مسلمانان به خاک آمریکا جلوگیری خواهد کرد؛ وعده ای که موجب طرح اتهاماتی درباره اسلام هراسی و تبعیض نژادی علیه ستاد وی شد. ترامپ پس از پیروزی این وعده را از سایت ستاد تبلیغاتی اش حذف کرد. 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41