امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4422

 تشکیل پایگاه بسیج آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) بادرود

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بادرود گفت: بزودی پایگاه بسیج آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) بادرود تشکیل و راه اندازی می شود.

به گزارش باخبرباش از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی اظهار داشت: جلسه ای با حضور سرهنگ آقادوست فرمانده سپاه نطنز، سرگرد طباطبایی فرمانده حوزه سیدالشهدا (ع) بادرود، و همچنین جمعی از مسئولین آستان مقدس جلسه ای به منظور هماهنگی برای راه اندازی پایگاه بسیج در آستان مقدس آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) برگزار شد.

وی در ادامه افزود: در ابتدای جلسه پس از قرائت آیاتی از قرآن مجید سپهری رئیس هیئت امنا آستان مقدس ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی خدمت حاضرین در جلسه آمادگی مسئولین و هیئت امنا آستان را برای برپایی و راه اندازی پایگاه بسیج در آستان مقدس ابراز داشته و اظهار نمود؛ پایگاه بسیج آستان در درجه اول در راستای اهداف فرهنگی فعالیت و تشکیل و در درجه دوم مسئولین آستان را در مسائل امنیتی یاری می کند.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بادرود ادامه داد: در ادامه جلسه نیز سرهنگ آقادوست ضمن عرض تسلیت بمناسبت در گذشت رئیس مجمع تشخیص مصلح نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ،از پیگیری ها و تلاش مسئولین آستان در جهت راه اندازی و تشکیل پایگاه بسیج در آستان تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی ادامه داد: همچنین در این جلسه سرگرد طباطبایی فرمانده حوزه سید الشهداء بادرود از آمادگی این حوزه برای تشکیل پایگاه بسیج در جوار این آستان مقدس خبر داد و افزود؛ این حوزه تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا ضمن رعایت مراحل قانونی مقدمات تشکیل پایگاه بسیج این امامزاده عظیم الاشان فراهم شود.

 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41