امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2272

 تصادف پراید و تریلی 4 مصدوم را بر جای گذاشت

بدنبال تصادف پراید و تریلی در جاده سگزی، 4 نفر مصدوم شدند که یکی از آنها جان خود را از دست داد.

به گزارش با خبر باش، در تصادف پراید و تریلی یک مرد 65 ساله جان خود را از دست داد و سه مصدوم به بیمارستان کاشانی انتقال یافته است.

یک مورد مسمومیت با منوکسید کربن در منطقه نیک آباد از توابع جرقویه به اتاق فرمان ۱۱۵ گزارش شد که بلافاصله واحد امدادی فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شد.

همچنین در یک روز 10 نفر مسمومیت داشتیم که در این حادثه یک خانم ۳۵ ساله و کودک ۸ ساله اش که بر اثر استنشاق گاز CO به دلیل استفاده از اجاق گاز برای گرمایش دچار مسمومیت شده بودند، توسط تکنسین های اورژانس به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.

در ساعت ۱۷ و ۵۷ دقیقه همان روز یک آقا و خانم ۳۰ ساله هم که به دلیل اشکال در لوله بخاری در منزلی واقع در شاهین شهر دچار گازگرفتگی شده بودند، ضمن تماس با ۱۱۵ از خدمات فوریت های پزشکی این مرکز بهره مند شدند.

ساعت ۱۹ و ۵۶ دقیقه نیز در تماسی با اتاق فرمان اورژانس پیش بیمارستانی اعلام شد که ۴ نفر شامل یک خانم، ۲ دختر بچه و یک پسربچه در روستای پرمه حیدرآبادِ چادگان دچار کاهش سطح هوشیاری شده اند.

علت این حادثه را انتشار منوکسیدکربن به دلیل استفاده از ذغال برای گرم کردن اتاق دانست و گفت: مصدومان با تلاش پرسنل اورژانس ۱۱۵ در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند.

ساعت ۲۲ و ۱۱ دقیقه هم گزارشی از وقوع گازگرفتگی در روستای سادات آباد در جاده سمیرم- یاسوج به ۱۱۵ اعلام شد.

در این حادثه یک اقا و خانم سالمند که بر اثر استنشاق گاز سمی منوکسیدکربن به دلیل اشکال در لوله بخاری دچار مسمومیت شده بودند، پس از دریافت خدمات درمانی فوریت های پزشکی، توسط آمبولانس به بیمارستان شهید ارجمندی مال خلیفه اعزام شدند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41