امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2182

 تلفات سنگین تروریست ها در پاتک ارتش سوریه

ارتش سوریه با حملاتی سنگین تحرکات گروه‌های تروریستی در حومه شمالی حماه را سرکوب و خسارت ها و تلفات زیادی به آنها وارد کرد.

باخبرباش به نقل از قدس انلاین  یگان های ارتش سوریه برای حفاظت از مناطق امن با حملات خود به مقر گروه‌های تروریستی در حومه شمالی حماه، به تجاوزات آنها پاسخ دادند و تلاش‌های آنها را در تجاوز به مناطق نظامی سرکوب کردند.
به گزارش خبرنگار سانا یگان‌های ارتش در حومه شمالی حماه درگیری های شدیدی با گروه های تروریستی تشکیلات جبهه النصره که به مناطق امن در محور حمامیات حمله کرده بودند، ترتیب دادند.

بر اساس این گزارش این درگیری‌ها پس از تحمیل خسارت‌های سنگین به گروه‌های تروریستی و اجبار آنها به فرار به مناطقی که از آن حرکت کرده بودند و با سرکوب حملات گروه‌های تروریستی به پایان رسید.

یگان‌های ارتش روز دوشنبه حملات گروه‌های تروریستی از تشکیلات کتائب العزه و جبهه النصره به مناطق امن و مناطق نظامی در محور حمامیات – جبین در حومه غربی محرده را سرکوب  و 9 ماشین سنگین تروریست‌ها را منهدم کردند. آنها همچنین تعداد زیادی از آنها را به هلاکت رسانده و زخمی کردند.

خبرنگار سانا همچنین گفت که یگان‌های ارتش حملات توپخانه‌ای و موشکی زیادی در مقر جنبش‌های گروه‌های تروریستی اجرا کردند که در این حمله تعدادی از کانون‌های آنها را در روستاها و مناطق اربعین و زکاه و حصرایا و طامنه مورد هدف قرار دادند، این حملات در واکنش به نقض توافق کاهش درگیری‌ها از سوی گروه‌های تروریستی بود.

یگان‌های ارتش دیروز کانون‌ها و نقاط تقویت شده گروه‌های تروریستی تشکیلات جبهه النصره در محور حویز – کرکات در حومه شمال غربی را سرکوب کردند.

منبع خبر :  قدس آنلاین
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41