امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5834

 تلفیق رنگ اتاق کودک

اتاق خواب یکی از اتاق هایی است که باید در خانه مورد توجه خاصی قرار گیرد و با استفاده از رنگ های مختلفاین اتاق را زیبا کرد. اتاقی که می توان با استفاده از آرامش و آسایش را به خانه هدیه داد اتاق خواب می باشد که با استفاده از رنگ های خاص می توانیم این امر تسریع نماییم. کودکان دارای روحیه متفاوتی با افراد بزرگسال می باشند و برای همین مرد باید در زمان انتخاب رنگ برای دکوراسیون اتاق کودک خود رنگ های خاصی را در نظر داشته باشیم. مسئله ای که قصد داریم برای شما توضیح دهیم تلفیق رنگ اتاق کودک می باشد.

رنگ سبز درخصوص مکان خواب یکی از فطری ترین رنگ ها به شمار می رود که دارای اثرات آرامش بخش به خصوص روی کودکان است. تحقیقات علامت داده است رنگ سبز می تواند سرعت خواندن و درک مطلب در کودکان را افزایش دهد. از آن جایی که این رنگ اضطراب را کاهش می دهد, یکی از بهترین رنگ ها راجع به رنگ اتاق کودک محسوب می شود.

 

سبز رنگ آرام و پسندیده است که کم پیش می‌آید در حالت ان اشتباه کنید. رنگ سبز با سرشت و سلامت گره خورده و درک خوب و آرام بخشی به بدن می دهد. سبز تمرکز را بالا می‌برد و برخی پژوهش ها نشان داده است که رنگ سبز امید به تدریس و خواندن را بیشتر می‌کند. این رنگ برای جایگاه کودک گزینه بسیار مناسبی است اگر بخواهید یک کودک باهوش و درس خوان و مشتاق ابداع داشته باشید.

اتاق کودک

صورتی یکی از رنگ های مورد علاقه کودکان دختر است که تصور می شود نمی توانمندی از آن بابت کودکان پسر استفاده نمود. در حالی که این طور نیست. در واقع رنگ صورتی القاء کننده حس آرام بخش است و برای همه کودکان اعم از دختر و پسر خوب است.

رنگ های اتاق کودک
واقعارنگی که به نایابی در این وضعیت استعمال می شود، رنگ نارنجی است. نارنجی رنگ محبوبی نمی باشد و خیلی کم در مسکن ها مصرف می شود. غیر قابل انکار است که نارنجی یک رنگ زیاد روشن و شاد است و حقیقت این است که رنگ مزاحمی برای استراحت منزل رویا است، اما جذاب و برجسته است.

اتاق کودک

رنگ خاک و  طبیعیت، به خاطر اتاق کودک رنگ مناسبی است. سعی کنید از ترکیب قهوه‌ای روشن و واضح استفاده کنید تا همه چیز یک دست و یکنواخت نشود. رنگ قهوه‌ای و کرم رنگ تعادل‌اند به خصوص برای کمتر کثیف شدن جایگاه کودک گزینه ممتاز ای است.

این تاثیرات رنگ ها فقط راجع به کودکان نیست بزرگتر ها هم می توانند به شدت تحت تاثیر رنگ منزل قرار بگیرند.  بزرگترها می توانند رنگ جایگاه خواب خود را هم بر اصل روانشناسی رنگ ها انتخاب کنند اما چون این مسئله برای کودک در حال رشد بیشتر و مهم تر است باید دقت بیشتری در تزئین و رنگ اتاق او داشته باشیم.

منبع خبر :  خانواده سبز
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41