امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 4
 تعداد بازدید - 168

 تمایلی نداریم در حوزه بهشت آباد اطلاعاتی بدهیم / سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دکتر چنگیز است

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان در نشست خبری معاون عمرانی استانداری اصفهان با اعلام اینکه تمایلی نداریم در خصوص بهشت آباد اطلاعاتی بدهیم و در خصوص این پروژه خبرنگاران سوالی نپرسند.

به گزارش باخبر باش، معاون عمرانی استانداری اصفهان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ترجیج داد که در خصوص پروژه بهشت آباد تنها به همین حد اکتفا کند که  در حال حاضر مطالعات پروژه بهشت آباد به اتمام رسیده است و مطالعات زیست محیطی آن تکمیل شده و پس از تاییده آن وارد فاز عملیاتی خواهد شد و این در حالی است سرپرست  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان قبل از آغاز پرسش و پاسخ با خبرنگاران اعلام کرد، در خصوص پروژه بهشت آباد جزییات را پرسیده نشود.

میرزایی نیا علت این امر را حساسیت های موجود در استان های همجوار نسبت به مسئله آب در اصفهان عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه همواره این نگاه بوده که اصفهان آب را هدر می دهد وکمبودی در حوزه شرب نیست توضیحات بیشتر در خصوص پروژه بهشت آباد به صلاح نیست.

همچنین در این نشست به طور رسمی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را دکتر چنگیز نام بردند و این در حالی است که تا پیش از این دکتر نجیمی با عنوان سخنگوی دانشگاه با رسانه ها مصاحبه می کرد که سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان وی را تنها یک مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان معرفی کرد نه سخنگو.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا نیز با تایید این مطلب اعلام کرد تنها مرجع پاسخگو از سوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دکتر چنگیز است و هر گونه مصاحبه و دادن آمار غیر از وی، نامعتبر است.

قابل ذکر است  تکمیل 4 پروژه در راستای تامین آب اصفهان در جریان است که پروژه کوهرنگ به پیشرفت 47 درصدی رسیده و امید است در سال 1400 افتتاح شود و از  طریق آن 150 میلیون مترمکعب آب را انتقال دهیم.

 همچنین در راستای تامین آب شرب اصفهان و 14 شهرستان استان، پروژه سامانه دوم آبرسانی در جریان است و  در دو فاز افتتاح میشود که در فاز اول 3 میلیون مترمکعب به 11 میلیون مترمکعب آب خروجی تصفیه‌خانه باباشیخعلی اضافه می‌شود و در فاز دوم نیز آب به سایر شهرستان‌ها می‌رود.

 از طرف دیگر، پروژه چشمه لنگان پیشرفت 70 درصدی دارد و خردادماه 1400 افتتاح می‌شود و 60 تا 70 میلیون مترمکعب آب را از محل چشمه لنگان منتقل می‌کند.

 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41