امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2394

 توضیحات پلیس راهور در خصوص جزییات ممنوعیت تردد در اصفهان

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به اعمال ممنوعیت تردد از ساعت ۱۴ امروز، گفت: احتمال تردد کارمندان، کارگران، پرستاران و سایر شهروندان در این ساعت وجود دارد از این رو پلیس راهور با آنها همراهی خواهد کرد و مشمول اعمال قانون در ساعت اولیه طرح نمی شوند اما ترددهای بی هدف اعمال قانون قرار می گیرد.

سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار کرد: با توجه به برداشت های متفاوت خبرگزاری ها و شهروندان عزیز از محدودیت های ترافیکی پیش رو و عذر خواهی از شرایط پیش آمده، از امروز ظهر ساعت ۱۴ و روز های ۲۱ و ۲۲ فروردین محدودیت های شدیدتری برای تردد بین شهرها با پلاک غیر بومی مشابه روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه تردد غیر مجاز مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و توقیف یک ماهه خودرو خواهد شد، تصریح کرد: با توجه به  اعلام ممنوعیت تردد از ساعت ۱۴ امروز و احتمال تردد   کارمندان، کارگران و شهروندان در آن ساعات  پلیس راهور با آنها همراهی و همکاری خواهد کرد اما ترددهای غیرضروری و بی هدف، دور دور در صورت مشاهده مورد اعمال قانون قرار خواهند گرفت.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه تردد در داخل شهرها با پلاک بومی در صورت ضرورت با رعایت مقررات زوج و فرد انجام می شود، افزود: ‌برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا ترددهای غیر ضروری در داخل شهرها با پلاک بومی و غیر بومی نیز مشمول جریمه است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به شرایط خاص حال حاضر نیاز و مشکلات مردم را به درستی درک می کنیم واز شهروندان و هم استانیهای با فرهنگ اصفهان مثل گذشته درخواست همکاری و همراهی داریم.

 

منبع خبر :  
کد خبر :  bakhabarbash-A

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41