امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 721

 جلالی: ذوب‌آهن مزد فرصت‌طلبی خود را گرفت/ امروز فوتبال بی‌انصاف بود

مجید جلالی شامگاه جمعه پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته دوازدهم لیگ برتر در نشست خبری این مسابقه اظهار داشت: خیلی وقت‌ها در فوتبال بی انصافی رخ می‌دهد و امروز نتیجه‌ای کسب کردیم که به شکل بازی ما نمی‌خورد. با توجه به آماده‌سازی ما در طول فصل، برای بازی کردن در چنین زمینی آماده نبودیم.
وی افزود: اگر در مقابل تیم زیرک و فرصت‌طلب ذوب‌آهن مرتکب اشتباه شوید باید تاوان بزرگی بدهید. گل اول را به شکلی خوردیم که در تمام طول هفته روی آن کار کرده بودیم و  از این بابت تعجب می‌کنم و این موضوع خیلی آزاردهنده است.
جلالی گفت: به نظر من ذوب‌آهن مزد فرصت‌طلبی خود را گرفت و پیروز شد.
وی ادامه داد: آن چیزی که در 12 بازی گذشته انجام دادیم سیر توأم با پیشرفت بوده است. همچنین با وجود چنین زمینی سعی داشتیم فوتبال خودمان را بازی کنیم؛ البته آنقدر بازیکن نداریم که در زمین‌های مختلف با تاکتیک‌های مختلف بازی کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان بیان داشت: گل اول کاملاً ما را اذیت کرد چون به بازیکنان گفته بودم نباید چنین گل‌هایی بخوریم و عقب بیفتیم. ذوب‌آهنی‌ها برای به ثمر رساندن گل‌هایی شبیه به گل اول و برای این نوع بازی برنامه‌ریزی کرده‌اند. اینکه ما نمی‌توانیم علیرغم شناختمان از حریف در مقابل این مدل بازی مقاومت کنیم، یا مربوط به تبحر حریف است یا کم توجهی خودمان.
جلالی در مورد هدف تیمش تا پایان فصل اضافه کرد: به هر حال دوست داریم تا جایی که بشود به مکان بهتری دست پیدا کنیم. توانایی این را داریم که بهتر باشیم و شاید اگر امروز این نتیجه رقم نمی‌خورد می‌توانستیم در جدول تا رتبه سوم هم بالا برویم. اگر نمی‌توانیم در این شرایط آب و هوایی بازی را کنترل کنیم، این ضعف خودمان است.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41