امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1630

 جمع آوری پول برای ترور ترامپ

یک وبسایت ناشناس با راه انداختن کمپینی اقدام به جمع آوری پول جهت تامین هزینه انجام ترور «دونالد ترامپ» و معاون وی، «مایک پنس» کرده است.

به گزارش  از راشا تودی، در صفحه این وبسایت که به دلیل فعالیت غیر قانونی خود تنها از طریق مرورگر «تور» قابل دسترس است آمده: همانطور که همه آگاه هستید، پیامد وجود دونالد ترامپ و مایک پنس بعنوان رهبران جهان آزاد، بسیار خطرناک است. پیامدهای سیاسی، محیطی و اجتماعی، موجب تغیی آمریکا به بدترین نحو خواهد شد.

این سایت همچنین با اشاره به پیدایش چندین گروه افراطی نژادپرستی همچون «KKK» و نئونازی‌ها می نویسد: تلاش برای از بین بردن آمریکایی‌هایی با اصالت‌های مختلف، قابل تحمل نیست.

مدیران این وبسایت مدعی شده اند که باید پا را فراتر از این نهاد و به منظور دفاع از مردم آمریکا و جلوگیری از ورود این کشور به جنگی داخلی یا خارجی، می بایست حملات سایبری بیشتری انجام داد.

همچنین در این وبسایت آمده است: ما اموالی در بخش‌های مختلف دولت، امنیت و حتی کارکنانی در سرویسی‌های محرمانه داریم. متأسفانه اجرای این طرح نیاز به پول زیادی برای تامین تجهیزات، رشوه و همچنین پرداخت هزینه این امکانات دارد.

گفتنی است، در همین راستا، صندوق پول مجازی «بیت کوین» که در ارتباط با این سایت قرار دارد، از جمع آوری شدن ۸۸ هزار دلار برای کمک به برنامه این سایت خبر داده است.

یک هکر سایبری مدعی شده که توانسته به هویت فرد پشت این سایت دست یابد. به گفته وی، این فرد تابعیتی کانادایی دارد.

منبع خبر :  مهر
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41