امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3514

 جی. دی سالینجر به خانه مستند اصفهان می آید

سالینجر یکی از مرموزترین نویسندگان معاصر است که در این مستند به بخشی از زندگی و آثارش پرداخته می شود.

به گزارش باخبرباش ، خانه مستند اصفهان، در ادامه فعالیت های خود در سومین سال نمایش آثار مستند در فصلی بی نظیر اقدام به پخش مستندهای پرتره ادبی نموده است.
طبق برنامه این هفته، روز سه شنبه مستند «سالینجر» به کارگردانی شین سالرنو به اکران در می آید و پس از آن فرزاد طبائی به عنوان کارشناس در رابطه با این مستند و جی.دی سلینجر به ایراد سخن می پردازد. 
جی.دی سلینجر یکی از مهمترین نویسندگان معاصر آمریکایی بود که با رمان اول خود «ناتور دشت» به شهرتی جهانی رسید. او زندگی مرموزی داشت و همیشه در انزوای خود به کار مشغول بود، همین امر باعث شده بود تا حتی یکبار وقتی او در خانه نبود همسایه هایش با نردبانی وارد خانه اش شوند تا از زندگی خصوصی این نویسنده سر در بیاورند. از همین روست که ساخت مستند و یا نوشتن کتابی در رابطه با زندگی شخصی و شخصیت سالینجر کاری بسیار دشوار است. 
شین سالرنو در این مستند مصاحبه هایی با نویسندگان مطرحی همچون جان گوار، تام وولف، ای ال دکتروف و گور ویدال انجام داده که در نوع خود جالب توجه است. 
علاقه مندان برای تماشای این مستند می توانند سه شنبه، 18 آبان ماه ساعت 16:30 به محل خانه مستند اصفهان واقع در نگارستان امام خمینی (ره)، فلکه فیض مراجعه نمایند. 
 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41