امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 6122

 رئيس کميسيون کشاورزی ٬آب و منابع طبيعی اتاق بازرگانی اصفهان مطرح کرد: پنج خواسته کميسيون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان برای توسعه صادرات

رئيس کميسيون کشاورزی ٬آب و منابع طبيعی اتاق بازرگانی اصفهان با ارائه پنج درخواست از کميسيون تجارت اتاق در راستای بهبود فضای صادرات بخش کشاورزی ٬بر راه اندازی پايانه سورت و بسته بندی محصولات کشاورزی در اصفهان تاکيد کرد.
به گزارش باخبرباش ٬حميدرضا قلمکاری در حاشيه نشست هفته صادرات ٬با اشاره به سند راهبردی قابل اتکا در کميسيون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان ٬اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته در اين کميسيون آن قدر توانسته ايم کنشگر باشيم که کميسيون کشاورزی اتاق های بازرگانی تهران ٬مشهد و ايران علاقمند به تعامل دو سويه با ما هستند و اين نشان از بررسی حرکت صحيح ما است.
وی با بيان پنج خواسته کميسيون صادرات و کشت برون مرزی از کميسيون تجارت اتاق بازرگانی برای رسيدن به يک نتيجه عملی در حوزه صادرات ٬تاکيد کرد: در وهله نخست بايد نسبت به تعيين تکليف کاگوترمينال اصفهان اقدام کرد و همچنين پايانه سورت و بسته بندی سيب و ساير محصولات کشاورزی را در استان راه اندازی کنيم.
رئيس کميسيون کشاورزی ٬آب و منابع طبيعی اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به ضرورت ايجاد پايانه گل و گياه در اصفهان ٬بيان داشتمتاسفانه اين مهم در استان وجود ندارد در حاليکه لازمه زنجيره تامين ٬وجود پايانه گل و گياه در اصفهان است.
وی همچنين خواستار آمار صحيح از صادرکنندگان استان اصفهان شد و گفت: تعرفه های ترجيحی با کشورهای هدف برای محصولات خاص بايد مشخص شود.
 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41