امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2051

 حضور شرکت‌های 10 استان کشور در نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان

شرکت‌ها و برندهای معتبری از 10 استان کشور در بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان که طی روزهای 14 تا 17 آبان‌ماه در اصفهان برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.

به گزارش باخبرباش، مجری برگزاری این نمایشگاه با اشاره به اینکه نمایشگاه ساختمان در محل جدید برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در کمربندی شرق اصفهان برگزار می‌شود، گفت: بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان همزمان با بهره‌برداری از محل جدید برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان آغاز می‌شود که خود نشان از اهمیت این رویداد نمایشگاهی دارد.

علیرضا آموخته با بیان اینکه تکمیل نمایشگاه جدید اصفهان یکی از آرزوهای دیرینه فعالان اقتصادی استان و منطقه مرکزی کشور بوده است، افزود: این نمایشگاه می‌تواند زمینه برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی را در سطح وسیعی از اصفهان و منطقه مرکزی کشور فراهم آورد؛ بر همین اساس، نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان نیز امسال با رویکرد حفظ تولید و صادرات و با تاکید بر اشتغالزایی بیشتر همگام با افزایش تولیدات داخلی برگزار می‌شود تا شرکت‌ها بتوانند توانمندی‌ها و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه مشارکت‌کنندگان حاضر در بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان، در 16 گروه کالایی به نمایش محصولات خود خواهند پرداخت، اظهار داشت: تولیدکنندگان سنگ، آجر، دیواره‌های بتنی، صنایع آهنی، هوشمندسازی ساختمان، شیرآلات بهداشتی، در و پنجره، ورق‌های آلومینیومی، چینی بهداشتی، مواد شیمیایی مرتبط با ساختمان، لوله و اتصالات، عایق‌های صوتی و شرکت‌های فعال در زمینه‌های مشاوره و طراحی ساختمان به ویژه حوزه دکوراسیون داخلی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

مجری برگزاری بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان ابراز امیدواری کرد این نمایشگاه شرایطی را فراهم آورد که علاقمندان و فعالان این حوزه با انواع خدمات، تکنولوژی‌های روز و سازه‌ها و محصولات نوین حوزه ساختمانی آشنا شوند.

وی تاکید کرد: بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و متخصصان و فعالان این حوزه می‌توانند از ساعت 10 تا 18 روزهای 14 تا 17 آبان‌ماه به محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق مراجعه کنند.

منبع خبر :  
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41