امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 140

 خواب غفلت هلال احمر اصفهان  در بحران کرونا

مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان  هلال احمر  را  مورد هدف اعتراضات  خود قرار داد و  اعلام کرد: هلال احمر  به جهت داشتن نیروی عظیم داوطلبان و قدرتی که دارد می تواند نقش موثری در  حوزه آموزش و پیشگیری وحتی کنترل کرونا ایفا کند اما اینکه چرا تاکنون از ظرفیت خود استفاده نکرده در حالی که اصفهان در وضعیت هشدار و قرمز قرار دارد به خواب غفلت فرو رفته است، جای تامل دارد .

به گزارش با خبر باش، علی اعتصام پور با اظهار اینکه هلال احمر می تواند نقش بسزایی در پیشگیری از کرونا ایفا کند و از طریق آموزش چهره به چهره با مردم  و توزیع پمفلت های آموزشی در کاهش شیوع و بروز کرونا نقش داشته باشد.

وی  در دو جلسه اخیر خود با خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست هلال احمر را به عنوان یکی از دستگاه های متولی و موثر در کنترل کرونا وارد عرصه کند و ادامه داد: کنترل کرونا تنها در لوای هماهنگی بین دستگاهی و ورود جدی تمام دستگاه ها امکان پذیر است.

مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان با بیان اینکه باید مدیریت جامع بحران در درمان را در استان اصفهان راه اندازی کنیم ، اضافه کرد: در هر دوره ای با یک بحرانی مواجهیم که خواه ناخواه درمان دخیل می شود و این در حالی که تاکنون چنین سیستمی در حوزه درمان تعریف نشده است و همواره بحران از ما جلوتر است .

گفتنی است کرونا  در اصفهان به حالت هشدار در آمده است و هر روز افراد سالم زیادی قربانی بیماری می شود که لازم است متولیان استان و حوزه بهداشت و درمان به طور جدی تر  اقدام به کنترل و درمان کرونا کنند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41