امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1126

 داعش وارد «صنعت مانکن»‌ شد!

گروه تروریستی داعش برای فریب نیروی هوایی عراق و ائتلاف بین المللی، به منظور کاهش تلفات جانی در مناطق تحت تسلط درآخرین پایگاه های خود در غرب عراق و نزدیک مرزهای سوریه به حیله جدیدی متوسل شده است.

به گزارش از خبرگزاری اسپوتنیک، داعش پس از استفاده از حربه ادوات زرهی چوبی، اینک برای فریب دادن نیروی هوایی عراق و ائتلاف بین المللی مبارزه با تروریسم، به ساخت مانکن ها روی آورده است.

گروه تروریستی داعش درصدد ساختن مانکن هایی چوبی در غرب استان الانبار است تا از تلفات بیشتر فرماندهان و اعضای خود پیشگیری کند این در حالی است که دهها نفر از عناصر این گروه به تازگی بر اثر حملات جنگنده ها کشته شده اند.

خبرنگار اسپوتنیک در عراق به نقل از یک منبع محلی گفت، گروه تروریستی داعش همچنین خودروهایی را با چوب ساخته و بر آن شعار خود را نوشته و پرچمش را نیز بر فراز آن نصب و در اطراف دو منطقه راوه و عانه واقع در غرب استان الانبار مستقر کرده است.

داعش برای فریب هواپیماها تا کنون روش های مختلفی را پیش گرفته که سوزاندن لاستیک خودروها برای از بین بردن دید، بالا رفتن از درختان بلند و پنهان شدن در آنجا، سوراخ کردن دیوارهای خانه ها برای فرار امن عناصر این گروه از مناطق بمباران شده و دور ماندن از حملات بالگردهای ارتش عراق و نیروی هوایی ائتلاف از این جمله است

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41