امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2504

 درهای مصلی به روی علاقه‌مندان به رسانه‌ها گشوده شد

درهای ورودی مصلی که از ساعت اولیه صبح امروز برای غرفه‌داران حاضر در نمایشگاه مطبوعات باز شده بود، از ساعاتی پیش به روی عموم علاقه‌مندان به رسانه‌ها گشوده شد.

به گزارش باخبرباش از مهر، بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از ساعت ۱۳ امروز و با گشوده شدن درهای ورودی شبستان به روی عموم مردم، فعالیت خود را در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) در تهران آغاز کرد.

تا زمان مخابره این گزارش، کار آماده‌سازی بسیاری از غرفه‌های واقع در دو طبقه شبستان به اتمام رسیده و رسانه‌ها آماده پذیرایی از مخاطبانشان هستند؛ با این وجود غرفه‌هایی وجود دارد که عملیات تجهیز و آماده‌سازی آنها کماکان ادامه دارد.

همچنین در حالی که گفته می‌شد سرویس اینترنت نمایشگاه از ابتدای روز جاری برای غرفه‌داران فراهم خواهد بود، تاکنون تنها بخشی از فضای نمایشگاه مطبوعات در مصلی، زیر پوشش اینترنت رفته است و برخی از رسانه‌ها کماکان در انتظار برقراری اتصال به این سرویس هستند.

یادآوری می‌شود بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با حضور حدود ۹۰۰ رسانه در قریب به ۶۵۰ غرفه در مصلی تهران برپا شده است؛ این نمایشگاه تا جمعه هفته آینده (۲۱ آبان) همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰:۳۰ آماده پذیرایی از مردم خواهد بود.
این درحالی است که روزنامه هفت صبح برای اولین بار در این نمایشگاه شرکت کرده است.
غرفه روزنامه هفت صبح منتظر حضور گرم شما بازدید کننده گان عزیز و خوش ذوق است.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41