امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 4
 تعداد بازدید - 2521

 دل پر درد شهرام ناظری به صدا در آمد

تب کنسرت ها بازهم نسبت به چند سال قبل شدت گرفته  اما با این حال گاه اتفاقاتی می افتد که شیرینی این کنسرت ها را به کام هنرمندان و مردم تلخ می کند و جای آن که نشاط اجتماعی را افزایش دهد از میزان ناچیز آن هم می کاهد  .

.
یکی از همین اتفاقات تلخ که به تازگی رخ داده  امتناع از حضور بانوان گروه موسیقی شهرام ناظری هنرمند نام آشنای کشور بود که سبب شد تا استاد ناظری در اصفهان قبل از آن که دست به تار برد و لب به آواز بگشاید ،سفره ی دل را پهن نماید و مشتاقان شنیدن آواز او مبدل به سنگ صبور هایی شوند که از غم و اندوه استاد نیز سهم بخواهند .

استاد شهرام ناظری در این کنسرت با بیان اینکه عدم حضور این بانوان هنرمند این اجرا را فلج کرده  است گفت : از این که شاید اجرایی در خور مردم هنر دوست اصفهان برگزار نشود پوزش می طلبم .

استاد ناظری با اشاره به اینکه تنها سه راه پیش پای او به عنوان یک هنرمند قرار گرفته است اظهار داشت: امروز یا باید با دنیای موسیقی خداحافظی و خانه نشین شوم یا کشور را ترک کنم و یا اینکه برای اعتلای موسیقی کشور و شاد شدن دل مردم وارد میدان عمل شوم و با این تنگ نظری ها  بجنگم که من راه سوم را برگزیده ام .

این هنرمند برجسته ی کشور به تعدادی از آثار فاخری که در زمان خانه نشینی ساخته اشاره و گفت: با این حال آنچه در چنته دارم با تمام وجود تقدیم مردم اصفهان می کنم.

وی در پایان از صدا و سیما نیز به علت پخش آثارش بدون گرفتن اجازه انتقاد و اضافه کرد : این یک بداخلاقی حرفه است که دور از شان صدا و سیمای کشور می باشد 


تجربه ثابت کرده است اعمال چنین سیاست هایی هیچگاه  نتوانسته اهداف صاحبان آن را تامین کند اما متاسفانه با این وجود این روند ادامه دارد.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظرات

 • نام :
  اف

  نظر :

  چه موقع میخواهیم خوب بشیم تا به کی این روند ادامه دارد :-(ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
 • تلفن : 03136622123
 • موبایل : 09133147435
 • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
 • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
 • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
 • بن بست ایمانی . پلاک 41