امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 879

 دور پانزدهم اگروت در اصفهان شروع شد

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تکنولوژی و تجهیزات کشاورزی و باغبانی (نهاده‌ها، محصولات و خدمات وابسته) عصر امروز با حضور معاون وزیر کشاورزی و رییس سازمان خدمات حمایتی کشاورزی ایران بازگشایی شد .این نمایشگاه  تا ۲۶ دی‌ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان دایر است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان اظهار داشت: در این دوره 110 مشارکت‌کننده در 8000 مترمربع فضای نمایشگاهی از استان‌های تهران، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، گیلان، خراسان رضوی، البرز، آذربایجان شرقی، همدان، یزد، مرکزی، فارس، سمنان، آذربایجان غربی و گلستان حضور دارند.

رسول محققیان افزود: این مشارکت‌کننده آخرین و تازه‌ترین محصولات و خدمات خود را در زمینه تولید و توزیع انواع بذر، سموم دفع آفات، ادوات سم‌پاشی و باغبانی، گل و گیاه، خدمات بازرگانی و تأمین خدمات کشاورزی، گل و گلخانه، پرورش درخت و نهال، نهاده‌ها و کودهای شیمیایی و حیوانی را به نمایش گذاشته اند.

وی از حضور بالای مشارکت‌کنندگان غیر اصفهانی و مراکز علمی و دانشگاه‌ها و سازمان‌های دولتی در این دوره خبر داد و افزود: تشکیل پاویون علمی نمایشگاه متشکل از دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان، دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد، برگزاری سه سمینار آموزشی با موضوعات تکنولوژی‌های مؤثر در تغذیه گیاهان، خاک، ‌آب و گیاه و خاک و نهاده‌های کشاورزی با اعطای گواهی‌نامه از برنامه های جانبی نمایشگاه جاری می باشد  و برای بازدید گروه‌های متخصص برنامه ریزی های خوبی شده است.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می تواند از ساعت  15 تا 21 به  محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه نمایند و  روز شنبه 25 دی‌ماه از ساعت 9 تا 12 صبح به‌منظور بازدید ویژه متخصصان تعیین شده است.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41