امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2975

 رئال مادرید با گل‌زنی رونالدو پیروز شد

رئال مادرید از هفته سیزدهم لالیگا در خانه به مصاف اسپورتینگ خیخون رفت. به گزارش باخبرباش از طرفداری، بازی در بارش شدید باران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو انجام شد و رئال مادرید از پیراهن هایی که از مواد بازیافتی دریاها تهیه شده بود، استفاده کرد.
در دقیقه ۲ کارمونا می توانست در موقعیتی تقریبا تک به تک دروازه رئال مادرید را باز کند اما ضربه او از کنار دروازه بیرون رفت.

در دقیقه ۴ رئال مادرید به پنالتی دست یافت. مدافع اسپورتینگ در محوطه جریمه خودی، وازکز را با خطا متوقف کرد. رونالدو پشت توپ ایستاد و توپ را وارد دروازه کرد.

در دقیقه ۱۰ سانتر ارسالی بازیکنان اسپورتینگ را ناواس با مشت دفع کرد. توپ مقابل بازیکن اسپورتینگ افتاد اما او نتوانست دروازه را باز کند.

در دقیقه ۱۵ رونالدو روی یک سانتر از ضربه آزاد در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد اما ضربه سر این بازیکن خوب نبود و از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۱۸ رئال مادرید توسط رونالدو به گل دوم رسید. ناچو از سمت چپ سانتر عالی روی دروازه ارسال کرد و رونالدو با ضربه سر محکم خودش و تیمش را دو گله کرد.

در دقیقه ۳۶ مهمان یکی از گل ها را جبران کرد. پاس اشتباه مودریچ به بازیکنان خیخون رسید و آنها توپ را به گوشه زمین بردند و آن را روی دروازه رئال ارسال کردند. کارمونا با ضربه سر ضرب و زیبا توانست دروازه ناواس را باز کند.

بازی در نیمه اول با نتیجه ۲-۱ به سود مادریدی ها به پایان رسید.در دقیقه ۵۷ سانتر عالی وازکز در مقابل دروازه به بنزما رسید. ضربه سر این بازیکن را دروازه بان اسپورتینگ به زیبایی مهار کرد.

در دقیقه ۶۰ ناچو با حرکتی زیبا خودش را مقابل دروازه اسپورتینگ رساند اما ضربه او چندان ضرب لازم را نداشت و به راحتی در اختیار مارینو قرار گرفت.

در دقیقه ۶۴ مودریچ توپ را روی دروازه اسپورتینگ ارسال کرد اما ضربه سر رونالدو از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۰ کواچیچ پشت محوطه جریمه توپ را با پشت پا برای مودریچ کاشت. ضربه این بازیکن از بالای دروازه با اختلاف به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۱ هامس و راموس از میدان خارج شدند و مارسلو و آسنسیو وارد زمین شدند.

در دقیقه ۷۲ ضربه آزاد برای رئال مادرید به دست آمد. رونالدو توپ را روی دروازه ارسال کرد و وازکز در مقابل دروازه در موقعیتی عالی نتوانست به توپ ضربه بزند.

در دقیقه ۷۶ ناچو پشت محوطه جریمه خودی تعلل کرد و توپ را دفع نکرد. بازیکنان اسپورتینگ توپ را از او گرفتند و در مقابل دروازه صاحب موقعیت شدند. ناچو مجبور شد روی مهاجم اسپورتینگ خطا کند و مهمان صاحب ضربه پنالتی شد. کوپ مهاجم اسپورتینگ پشت ضربه پنالتی ایستاد اما ضربه اش را از گوشه بالای دروازه به بیرون زد تا بازی مساوی بماند.

در دقیقه ۸۲ بازیکنان اسپورتینگ توپ را روی دروازه ارسال کردند. کوپ نزدیکی های نقطه پنالتی ضربه اش را به سمت دروازه زد اما ناواس توپ را مهار کرد.

در دقیقه ۸۵ رونالدو با حرکت زیبا و پاس زیبا بنزما را در موقعیتی عالی قرار داد. مهاجم فرانسوی توپ را برای هم تیمی هایش مقابل دروازه فرستاد اما هیچکدام از بازیکنان مادریدی به توپ نرسیدند.

در دقیقه ۹۲ ایسکو با یک حرکت زیبای تکنیکی از دو بازیکن اسپورتینگ عبور کرد و در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد اما ضربه او با برخورد به مدافعان حریف به کرنر رفت.

بازی با همان نتیجه ۲-۱ به سود رئال مادرید به پایان رسید.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41