امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 2254

 روزانه تعداد متوفیان در باغ رضوان به 50 نفر می رسد/ سامانه داشبورد مدیریتی در شهرداری

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: روزانه تعداد متوفیان در باغ رضوان به 50 نفر می رسد.

به گزارش خبرنگار با خبرباش، نصراصفهانی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: افزایش متوفی در باغ رضوان که روزانه به ۵۰ نفر نیز می‌رسد نیازمند آن است که سازمان آرامستان‌های شهرداری با برنامه‌ریزی مناسب، همراهان متوفی را به کمترین حد رساند تا تجمیع افراد را در باغ رضوان و در مراسم مختلف شاهد نباشیم.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری در زمینه شفافیت، شفافیت را عاملی دانست که در کمترین زمان می‌تواند بیشترین اطلاعات را در دسترس شهروندان قرار دهد، ادامه داد: شهروندان با دسترسی به سامانه شفافیت می‌توانند بودجه‌ها، پژوهش‌ها، ساختار شهرداری، شرح وظایف بخش‌های مختلف را دنبال کنند.

وی تصریح کرد: علاوه بر سامانه شفافیت، سامانه اصفهان من و سامانه مصوبات شورای شهر که تمام مصوبات در ۲۲ سال گذشته را در اختیار مردم قرار می‌دهد، دیگر اقدامات شهرداری در امر شفاف‌سازی است.

نصراصفهانی افزود: نیاز است سامانه داشبورد مدیریتی در شهرداری نیز مدام به‌روز شود تا مدیران نیز از این امکان به نحو مطلوبی استفاده کنند.

 وی گفت: براساس این محدودیت‌ها، اصناف باید از شش بعدازظهر مغازه‌هایشان را تعطیل کنند که بار دیگر با تقدیر از همراهی اصناف در مدت شیوع کرونا با تصمیم‌گیران، از آن‌ها استدعا و خواهش دارم که همچنان در این خصوص همراهی داشته باشند تا با همکاری با یکدیگر بتوانیم بر شرایط کنونی غالب شویم.

وی اضافه کرد: از مسئولان باغ رضوان که در این روزهای سخت فعالیت می‌کنند و تاکید می‌کنم که باید برای کنترل جمعیت با برنامه‌های مناسب پیش بروند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: شهرداری در طول سال‌های گذشته کمک‌های خوبی به احداث موزه دفاع مقدس اصفهان داشته که امیدواریم این تخصیص اعتبار بتواند روند احداث باغ را تسریع کند.

وی افزود: در سال ۹۷، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان توسط مدیریت شهری به موزه دفاع مقدس اعتبار واگذار شد، در سال ۹۸ این اعتبار یک میلیارد تومان بود و آمادگی داریم که در اصلاح بودجه سال ۹۹ نیز اعتبار لازم برای این امر را اختصاص دهیم.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41