امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3079

 رییس هیئت تنیس روی میز استان : اصفهان میزبان تور ایرانی تنیس روی میز می‌شود

رییس هیئت تنیس روی میز استان گفت: مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز «نقش جهان» نیمه آذرماه در خانه تنیس روی میز اصفهان برگزار می‌شود.

مهدی تکابی در خصوص برگزاری مسابقات سری A تنیس روی میز نقش جهان، اظهار داشت: مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز بزرگسالان (سری A) با عنوان «نقش جهان» در بخش آقایان از 17 تا 19 آذرماه به میزبانی هیئت تنیس روی میز استان در خانه تنیس روی میز اصفهان برگزار می‌شود. امتیاز این مسابقات به صورت مستقیم در رنکینگ کشوری بازیکنان تأثیرگذار است.
وی گفت: اعضای تیم ملی ایران برای مسابقات مختلف بر اساس این رنکینگ انتخاب می‌شوند.
تکابی ادامه داد: این مسابقات اولین تور ایرانی است که تمام المپین‌های سابق ایران که در حال حاضر هم فعالیت دارند در آن شرکت می‌کنند. محمد فرقدانی بازیکن شاخص تنیس اصفهان هم در این مسابقات حضور دارد که فکر می‌کنم تقابل فرقدانی به عنوان نماینده استان اصفهان با المپین‌ها بتواند مسابقات جذابی را رقم بزند.
رییس هیئت تنیس روی میز استان تصریح کرد: با توجه به توانمندی و پتانسیلی که استان اصفهان در بحث برگزاری جشنواره‌ها و مسابقات بین‌المللی دارد سعی می‌کنیم این مسابقات را در سطح مسابقات بین‌المللی و به نحوی که درخور نام و شأن استان اصفهان و مردم شریف و خلاق آن باشد برگزار کنیم.
وی عنوان کرد: فدراسیون تنیس روی میز برای استانداردسازی مسابقات خود و تطبیق با مسابقات بین‌المللی اقدام به برگزاری مسابقات تور ایرانی کرده است.
تکابی در خصوص هزینه‌های این میزبانی در اصفهان، اظهار کرد: خوشبختانه با وجود هیئت رییسه قوی هیئت تنیس روی میز و حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان و هرچند منابع محدودی در اختیار اداره کل ورزش و جوانان قرار دارد، مدیرکل با اسپانسرهایی که از بخش‌های خصوصی به هیئت‌ها معرفی می‌کند توانستیم در انجام فعالیت‌ها بهتر عمل کنیم.
رییس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان اضافه کرد: جوایز این مسابقات به صورت ریالی است و فدراسیون تنیس روی میز متقبل شده است که در مجموع 10 میلیون تومان جایزه به نفرات برتر اهدا شود.
وی در پایان گفت: تیم جوانان ذوب آهن در مسابقات لیگ برتر توانست تا پایان دور پنجم با اقتدار کامل و بدون باخت در صدر جدول قرار گیرد.
 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41