امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 278

 زرینی: به خاطر مشکلات تمرینات را تعطیل کردیم

بازیکن تیم والیبال صالحین ورامین اظهار کرد مشکلات تیم ما از ابتدای لیگ کماکان ادامه دارد و همین باعث شده است چند جلسه تمرینی را تعطیل کنیم.

حمزه زرینی در گفت و گو با ایسنا، درباره علت غیبتش در ست نخست برابر تیم پیکان در هفته هشتم لیگ برتر والیبال گفت: از ناحیه مچ پا مصدومیتی داشتم که نتوانستم به تیم کمک کنم. در ست دوم سرمربی تیم من را به بازی فرستاد. با قرص و آمپول خودم را به بازی رساندم اما متاسفم که نتوانستم به تیم کمک کنم.

زرینی درباره مشکلات تیم صالحین ورامین نیز گفت: از همان آغاز لیگ مشکلاتی را داشتیم که مسئولان اعلام کردند آن ها را حل می کنند اما این اتفاق رخ نداد و کماکان ادامه دارد. در هفته گذشته هم به دلیل همین مشکلات تمرین های خوب و منظمی را پشت سر نگذاشتیم. امیدوارم مشکلات به زودی حل شود.

او در ادامه افزود: مسئولان تیم قول داده بودند در هفته های قبل مشکلات را بر طرف کنند اما هیج اتفاقی نیفتاده است. امیدوارم این قول ها به زودی عملی شود تا دغدغه‌ای برای تمرین کردن نداشته باشیم.

بازیکن تیم  والیبال صالحین ورامین درباره بازی این تیم برابر پیکان و شکست 3 بر صفر برابر این تیم نیز گفت: حریف بازی خوبی را به نمایش گذاشت. در ست اول خوب بودیم اما ترسو والیبال بازی کردیم. چنین شرایطی برای هرتیمی به وجود می آید اما واقعا ترسو بازی کردن در این بازی، کار دست ما داد و بازنده این بازی شدیم.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41