امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5949

 زنی که با وجود سرطان، عجایب دنیا را در 13 روز دید

12 کشور با 15 پرواز و 5 شب اقامت در هتل همراه با 7 عجایب هفتگانه در دنیا که در 13 روز تمام شده. این خلاصه از سفر خانمی هست که با وجود سرطان، از 7 عجایب دنیا دیدن کرده. در مصاحباتی که با این فرد شده، گفته که در پارک ملی یوسمیت (آمریکا) در حال بالا رفتن از صخره ها بوده که از ارتفاعی حدود 500 فوت به زمین سقوط میکند، بعد از اون با ماشین تصادف میکنه و دکتر ها هم سرطان پوست این فرد رو تشخیص میدهند.همه ی این اتفاقات حدود یک ماه برای این فرد اتفاق می افتد. دو هفته بعد از همه ی این اتفاقات تصمیم میگیره تا 7 عجایب دنیا رو در 13 روز ببینه. این فرد همواره با یک شعار برای خود زندگی میکرده "از الان بیشتر زندگی کن". خوندن زندگینامه و تجربیات این زن، شاید برای خیلی از ما غم انگیز و ناراحت کننده باشه، اما نشان دهنده ی یک عزم و اراده ی مصمم هست که با وجود این سختی ها سرپا بوده و از فرصت های پیش اومده در زندگی بیشترین استفاده رو هم برده . در ادامه تصاویر زنی که با وجود سرطان، عجایب دنیا را در ۱۳ روز دید رو مورد بازدید قرار میدهیم و تجربیات شخصیش رو هم خواهیم خوند ...

عجایب دنیا

روز اول: چیچن ایتزا

روز اول

روز دوم: ماچو پیچو 

تمام اتفاقات ترسناک در زندگی من در عرض یک هفته برای من اتفاق افتاد

روز دوم

روز چهارم: مجسمه مسیح منجی (Cristo Redentor)

خانواده و دوستانم بعد از دیدن این وضعیتم مرا به شوخی و تمسخر گرفتن و گفتند که باید داخل حبابی بزرگ بروم و خودم را درون آن حبس کنم..اما مدتی بعد فکری در ذهن من روشن شد که من جان سالم به در بردم.

روز چهارم

روز ششم: کولوسئوم

همیشه آموزنده ترین لحظات برای من تجربه ی ترس  شرایط نا امیدی و وحشتناکی بوده.

روز ششم

روز هشتم: پترا (Petra)

بعد از گذراندن بدترین ماه زندگی ام، به این فکر کردم که چطور  زندگی کنم و به جواب ساده رسیدم:…تنها چیزی که همیشه من را از رسیدن به هر هدفی نگه میداشته، خودم بودم. 

روز هشتم

روز یازدهم : تاج محل

در طول زندگی می گفتم «پول و زمان کافی» وجود ندارد اما حالا میدانم که بهانه بوده اند، من از چیزی که می ترسیدم، شکست بود. پس  این ترس را از خودم دور کردم و تصمیم گرفتم تا هر روز عمرم را زندگی کنم.

روز چهارم

روز سیزدهم: دیوار چین

تنها حسرتی که در زندگیداشتم ، فرصت هایی بوده که از دست داده ام اما تصمیمم گرفته ام تا در فرصتی دیگر به بزرگترین ماجراجویی در زندگی ام بدم 

دیوار چین

منبع خبر :  همگردی
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41