امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 661

 سلطانی فر در جمع جوانان بوشهری: با درایت رئیس جمهور خطر جنگ از سر کشور برداشته شد

مسعود سلطانی فر در جمع هیات ها و سمن های ورزشی و جوانان با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر وامید گفت : با درایت رئیس جمهور خطر جنگ از سر کشور برداشته شد

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر در اولین سفر استانی خود و در جمع جوانان بوشهری، هیات ها و سمن های ورزشی و جوانان با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر وامید گفت : با درایت رئیس جمهور خطر جنگ از سر کشور برداشته شد.

وی افزود: درجریان مذاکرات دکتر روحانی و اولاند رئیس جمهور فرانسه در بهمن ماه سال گذشته که بنده هم دراین مذاکرات حضور داشتم، اولاند با صراحت گفت که گروه 5+1 در مورد اصل حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران اختلاف نظر نداشتند و فقط اختلاف نظر در زمان حمله بود.

سلطانی فر گفت :مردم باید بدانند که دولت تدبیر و امید با اجرای تصویب برجام توانست بسیاری مشکلات کشور را کم کند، و این اتفاق بزرگ تاریخی که با همراهی و حمایت همه مسئولان عالی رتبه رخ داد.

وزیر ورزش و جوانان به مظلومیت دولت یازدهم اشاره کرد و افزود : بر عکس دولت‌های گذشته که در نیمه دوم فعالیت‌ها با حجم سنگین انتقادات و سیاه‌نمایی‌ها مواجه بودند اما این دولت با مظلومیت در نخستین سال فعالیت خود به ناحق و ناجوانمردانه مورد حمله جناح‌های سیاسی قرار گرفته است.

سلطانی‌فر فرآینده کشور را روشن خواند و ادامه داد این دولت با وجود همه دستاوردها مورد سنگین‌ترین فشارها هم است و تلاش دولت نیز این است که وارد شرایط جدیدی شود که آینده کشور را روشن خواهد کرد.

براساس گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وی گفت :دولت بر این باور است که بتواند بیش از گذشته برای حضور جوانان در امور مختلف شرایط لازم را فراهم کند و برای مشارکت اجتماعی جوانان باید از تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی استفاده کنیم

انتهای پیام

  •  

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41