امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3543

 شارلی ابدو صدای روس ها را درآورد

نشریه شارلی ابدو در تازه ترین شماره خود، سقوط هواپیمای توپولف ۱۵۴ وابسته به وزارت دفاع روسیه در دریای سیاه را که روز یکشنبه رخ داد و به کشته شدن ۹۲ سرنشین و خدمه آن منجر شد، دستمایه حمله به پوتین کرده است.

به گزارش باخبرباش ،  ایرنا،رسانه های روسی امروز پنجشنبه نوشتند: در تصویر روی جلد شارلی ابدو یک نظامی به عنوان عضو گروه مارش نظامی الکساندروف که ۶۸ نفر آنان جان باختند، می گوید سرودخوانی ما گسترش می یابد.

 روزنامه ماسکوفسکی کامسامولتس نوشته است: نشریه فرانسوی در یک تصویر دیگر در باره سقوط هواپیما نیز نوشته «خبر بد اینکه پوتین بین سرنشینان نیست».

 سخنگوی وزارت وزارت دفاع روسیه نیز اعلام کرده که اقدام نشریه فرانسوی یک کار کثیف و غیر قابل باور در حد انجام بدترین کار ممکن است.

 آبان ماه سال گذشته نیز شارلی ابدو کاریکاتوری از قربانیان واقعه انفجار تروریستی هواپیمای ایرباس ۳۲۱ روسی در مصر را که ۲۲۴ قربانی بر جای گذاشت، چاپ کرد که بازتاب منفی زیادی بین روس ها برجای گذاشت.

 شارلی ابدو بیشترین سابقه را در ترسیم کاریکاتورهای توهین آمیز علیه ادیان توحیدی بویژه اسلامی و همچنین عقاید و باورهای ملت های آسیایی و آفریقایی بین نشریه های کاریکاتوری غربی دارد.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41